Ігри зума онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри зума грати онлайн

Онлайн ігри зума (zuma). Прекрасна іграшка, суть якої являється в тому щоб збирати кульки(чи інші предмети) однакового кольору в ланцюжок. Перш ніж цей ланцюжок дотягнеться до Вас. Збираючи однакові кольори Ви отримуєте за це бали. З кожним новим рівнем кількість кольорів збільшується і грати стає складніше. Хоча в принципі ця гра не складна і дарує море задоволення від процесаа гри.

Є велика кількість різних версій цієї гри, які будуть відрізнятися своїм стилем і різновидом коридорів по яких рухаються кульки або інші предмети. Ви зможете зустрітися з іграми, які стилізовані під античну культуру, під середньовіччя або під інший період історії. Також може бути зума в умовах космосу, де Вас будуть оточувати різні планети і комети. Природно, що кожна з цих версій гри, також буде відрізнятися малюнком коридору по якому будуть рухатися об`єкти. Іноді ці коридори бувають настільки заплутаними, що не відразу зрозумієш, як запустити кульку в потрібне місце.

Зума - це проста аркада в якій немає діючих персонажів. Є тільки центр з якого Вам належить вести вогонь по рухомих кульками. Вам належить потрапляти кулькою одного кольору або одного виду в скупчення двох або більше кульок, щоб вони зникали. Чим більше одночасно зникне таких кульок, тим більше Ви і отримаєте очок. Варто пам`ятати про те, що якщо Ви будете промахуватися, то змійка, яка рухається до Вас - буде рости, а це може призвести до швидкого завершення гри. Важливим моментом є те, що чим точніше Ви будете потрапляти, тим швидше зможете перейти на наступний рівень. До речі, практично немає версій гри, де дана змійка з кульок буде нескінченною, вона завжди має своє закінчення і після того, як Ви з нею справитеся, Ви автоматично перейдете на наступний рівень.

У деяких версіях гри додається багато різних бонусів, які Ви можете вибивати з кульок. Також є кульки, які володіють спеціальними можливостями і стріляючи ними Ви, наприклад, можете розбити велику кількість кольорових кульок. Крім того, бувають інші об`єкти на арені, крім кульок, стріляючи по яких, Ви будете вибивати додаткові очки. Фантазія авторів, при створенні даних ігор ніколи не зупинялася на чомусь одному, автори завжди намагалися максимально наситити гру різними елементами, які будуть, як ускладнювати, так і спрощувати гру або просто робити її цікавіше. Якщо у Вас з`явилася вільна хвилинка, то присвятіть її іграм з даного жанру.