Ігри зоопарк безкоштовно грати онлайн

Зоопарк - слово складається з двох частин, зоо - означає тварини, парк - місце відпочинку. Насправді це і є місце відпочинку тварин від їх природного проживання. Тварини в зоопарку не зовсім відпочивають, точніше відпочивають не всі, деяким подобається в зоопарку, деяким однаково де знаходитися, але все ж більшості дуже важко знаходиться в неволі, тут вони переживають свої не найкращі часи. Багато тварин вже народилися в зоопарку і не знають, що таке свобода, з цього якщо їх зараз відпустити на волю, то вони просто не виживуть. Зоопарк для таких тварин став рідним домом, адже тут про них турбуються, їх годують, лікують, доглядають за ними, хоча їм важко це оцінити. Зоопарки є в найбільших містах і займають досить великі площі в межах міста. Чим більше представлено тварин у зоопарку, тим його рівень вважається вищим. У зоопарках можуть міститися найрізноманітніші і рідкісні тварини, починаючи від маленьких тушканчиків і закінчуючи грізними хижаками, як лев або ведмідь. Всі тварини в зоопарку поділені за їх харчовою спеціалізацією і місця їх проживання в світі. Так окремо виділяють хижаків, які вже діляться на хижаків різних кліматичних зон, виділяють великих травоїдних, парно- або непарнокопитних. Виділяють малих травоїдних і малих хижаків. Окремо створені тераріуми для рептилій і плазунів. Дуже широко розвинена практика дарування тварин від одного зоопарку до іншого або ж обмін між зоопарками видами тварин, які має один зоопарк, а інший не має. Всі ми добре знаємо, що держава не повністю фінансує зоопарки і з цього багато тварин містяться не в тих максимально наближених до природних умовах. Часто буває навіть таке, що тварини не доїдають і можуть загинути в людських руках. Але тут вже все залежить від самого зоопарку і від того, як він піклується про своїх тварин.

Зоопарки були створені в першу чергу для того, щоб населення могло знайомиться з екзотичними видами тварин. Могли зводити своїх дітей, щоб показати їм того чи іншого хижака, якого вони можуть зустріти тільки в мультику або на зображенні.

В онлайн іграх діти теж можуть познайомитись з багатьма цікавими тваринами і навіть за ними подоглядати. В даному жанрі зібрані всі ігри в яких Вам тим чи іншим способом доведеться стикатися із зоопарком і займатися справами в зоопарку або по його благоустрою.