Онлайн ігри золотошукач

Манія шукати золото навіть переросла у цілу хворобу, яка називається золота лихоманка. Люди, які хотіли швидко збагатиться, завжди відправлялися в пошуках благородного металу. Іноді це виглядало вельми серйозно, іноді навіть небезпечно, але найчастіше вони виставлялися на посміховисько, адже шукали золото або не в тих місцях, або там де його вже немає. Хтось шукав клад або інший захований скарб, а хтось намагався знайти не очищене золото, щоб почати займатися його добичею. Є навіть професія, яка називається "старатель" - це люди, які далеко в Сибіру чи в інших місцях зберігання природного золота займаються видобутком золота. На даний момент, видобуток золота суворо регулюється державою і будь-який несанкціонований видобуток карається законом. До речі, видобуток золота дуже важка праця, яка не приносить настільки очікуваної винагороди. Пошуки золота теж не проста робота. Невеликому відсотку золотошукачів удача посміхалася і їм доводилося знаходити щось справді цінне.

Пошуки золота стали відмінним сюжетом для багато пригодницьких фільмів. У таких фільмах зазвичай показується, як кілька головних героїв, найчастіше добрих і злих займаються пошуком карти, яка вказує на зберігання золота. Після того, як їм вдається знайти цю карту вони займаються вже безпосередніх пошуком золота, де стикаються з великою кількістю небезпек.

У фільмах все показується красиво і захоплююче, але насправді справи з пошуком золото йдуть набагато гірше, зараз практично нереально щось знайти. Для того, щоб почати пошуки, Ви повинні володіти якоюсь унікальною інформацією, яку ніхто не знає. А де простій людині знайти таку інформацію? Звичайно, що пошуки завжди цікаві і супроводжуються захоплюючими пригодами, але на жаль все, що було доступно вже давно знайдено. Залишаються тільки онлайн ігри в яких Ви зможете взяти участь у незабутніх пригоди в пошуках золота, проявити свою винахідливість, щоб справиться з різними труднощами, які будуть з`являтися на Вашому шляху. В кінці всіх Ваших старань, Вас таки буде чекати щедра винагорода.

У серії ігор "Золотошукач" Ви виступаєте в ролі старателя - людини, яка шукає золото. А золото доведеться добувати в цікавих умовах ігри, пускаючи лебідку з хваткою і дістаючи з печер не лише золото, але і дорогоцінні алмази, але при цьому на Вашому намірі будуть перешкоди - камені. Але на допомогу Вам приходить вибухівка. Онлайн ігра на двох і на час.