Ігри знайти вихід онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри знайди вихід безкоштовно грати онлайн

Часто знайти вихід дуже не просте завдання і вимагає довгого роздумування і колосальних зусиль людського мозку. Для цього потрібно заспокоїтися, абстрагуватися від усього зайвого і зосередиться тільки на конкретному завданні, а саме пошуку якихось зачіпок, які приведуть Вас до виходу з якогось приміщення. Онлайн ігри, що зібрані в цьому жанрі маують на увазі пошук виходу з якоїсь кімнати, приміщення або інших закритих об`єктів, це може бути звичайна клітка, салон автомобіля, каналізація і все що завгодно.

Гіпотетично уявіть ситуацію, що Ви прокидаєтеся в невідомому Вам місці. Перші відчуття дуже страшні, адже Ви задаєтеся великою кількістю питань на яких не можете дати відповіді. Питання в Вашій голові збільшують і постійно повторюються «Де я?, Як я тут опинився?, Що зі мною сталося?» І так далі. А адже погодьтеся, що це дуже страшно. Може бути Вас викрали, щоб вимагати викуп, або ж над Вами хочуть ставити якісь страшні експерименти, або ж хочуть зробити рабом, або просто банального захотіли пожартувати, але в цьому випадку нехай бояться потім ті, хто вирішив так по злому пожартувати. Серцебиття підсилюється, Вам здається, що не вистачає кисню і в голову приходять страшні думки, що це кінець, що може Ви вже навіть не живі. Але тут не варто зневірятися і панікувати. Спробуйте заспокоїться, глибоко зітхнути кілька разів, об`єктивно оцінити обстановку, яка навколо Вас, придивитися уважно до всіх предметів і потихеньку починати думати, що ж робити далі. Спокійно шукайте і збираєте предмети, які можуть бути корисні Вам, які в подальшому будуть використані для відкриття якогось замку або дверей, не пропускайте нічого повз себе. І найголовніше зберігайте спокій, адже з будь-якої, навіть самої важкої ситуації завжди можна знайти вихід. Як довго Ви будете шукати вихід вже залежить від складності кожній конкретній ситуації і це може зайняти від декількох хвилин до декількох годин, але головне все робити спокійно і тоді 100% просування буде.

В іграх, що тут зібрані Ви зможете пережити саме такі ситуації і спробувати мислити логічно у вельми не стандартних ситуаціях. Іноді буде йти відлік часу і потрібно думати швидше, але головне не починати панікувати інакше нічого взагалі не буде виходити. Ігор дуже багато і всі вони можуть порадувати своєю різноманітністю місць і варіантів здійснення втечі, так що плацдарм для даних тренувань підготовлений дуже добре. Запрошуйте друзів і змагайтеся, хто і як швидко знайде вихід з того чи іншого місця.