Ігри знайди пару

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн ігри знайди пару

У природі все влаштовано таким чином, що практично кожен організм на планеті має свою пару. Пара потрібна не тільки для продовження роду, а й для спокійного душевного життя. Якщо заглянути ще глибше, то кожен організм має органи, які розміщені попарно. Ось у людини, наприклад, є пара очей, ніг, рук, вух, нирок і так далі. Це говорить про те, що все створюється синхронно.

Можливо, цю логіку використовували творці флеш онлайн ігор в даному розділі, може бути, вони керувалися чимось іншим, але, тим не менш, було створено величезну кількість флеш ігор, в яких гравцеві необхідно знайти пару якихось предметів. Тут можна виділити дві великі частини ігор. В одній частині, шукати парну кількість потрібно буде якихось об`ємних предметів, які можуть бути заховані в кімнаті. Так, під час пошуку предметів Ви шукайте один предмет, як тільки його знаходите, то для виконання завдання, необхідно доповнити цей предмет ще один аналогічний. Такий тип ігор зустрічається вкрай рідко. А ось інша частина ігор, в яких потрібно працювати з картинками, які зображують якісь об`єкти, зустрічається набагато частіше. Суть подібної гри з картинками полягає в тому, що перед Вами буде знаходитися ігрове поле, на якому розташована величезна кількість картинок, вони можуть бути у вигляді карт або якихось інших предметів. Ви повинні перевертати кожну їх представлених карт, після чого з іншого боку будете бачити зображення якогось предмета, тварини або іншого об`єкта. Необхідно відразу ж запам`ятовувати, що зображено на цій картинці, після того, як Ви будете перевертати наступну картинку, відкрита попередня закриватиметься, тобто Ви не зможете мати відразу дві відкриті картинки. Для того, щоб відкрити і зафіксувати, потрібно знайти точно таку ж картинку, її пару. Важливу роль в подібних іграх має уважність гравця, а також його зорова пам`ять. Чим краще у Вас буде виходити запам`ятовувати розташування зображень на ігровий арені, тим швидше вийде впоратися з рівнем. В одних іграх, важливу роль має час, за який Ви впораєтеся із завданням, а в інших іграх, може бути важливим кількість переворотів картинки, яке Ви зробите, тобто чим менше буде перевернуто зображень, тим більше буде очок у заключному підсумку.

Відмінну версію подібних ігор, є онлайн версія китайської гри маджонг. У маджонг необхідно буде працювати з картинками, які зображують різні моменти китайської культури. Також особливістю є те, що ігрові карти розміщені в кілька рядів. Тобто, коли Ви перевертаєте однакові картинки, вони зникають, але на їх місці лежать уже нові картинки.