Ігри знаменитості онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри про знаменитості також відносяться до категорій

Ігри для дітей 5 років Ігри з літерами Ігри на увагу Їжа Індивідуальність Інопланетяни Алкоголь Бігалки Баланс Бокс Бутіки Війни Весілля Веселі ігри Влучність Втеча Вуличні ігри Гардероб Гаррі Поттер Герої Гламур Гонки з перешкодами Готувати їжу Детективи Дитина Зірки Загадки Задачі Запускалки Зачіски Збиралки Зима Знайди відмінності Знайди предмети Знайти вихід Знаменитості Картинки Кафе Квести Клітини Косметика Космос Красуні Ліза і Міна Лікарня Літаки Місто Макіяж Малювання Мама Медицина Мода Модні ігри Модні аксесуари Музика На спритність Наречена Образ Обслуговування Одяг Одягалки для дівчаток Пазли Перевдягалки Пляж Погоня Показ мод Політика Поцілунок Пошук предметів Робота Сапер Скейт Скупчення Солдати Стиль Стрижки Сукні Танці Творчість Уважність Фарби Фотограф Футбол Ханна монтана Шукалки

Ігри зі знаменитостями

Хто такі знаменитості? Це перш за все люди. Їм не чуже нічого людського. Це лише здається що вони являють із себе щось інше ніж звичайна людина, а насправді все досить просто. Вони такі ж звичайні люди як і усі, лише про них знають багато людей.

Знаменитості живуть звичайним життям, ходять в магазини, роблять покупки, відвідують салони краси. Але оточуючі частенько ставлять планку для них вище ніж звичайній маловідомій людині і їм доводитися відповідати очікуваному від своїх прихильників.

У онлайн іграх знаменитості представлені в різних ролях, це і відвідувачі салонів краси, акторки які готуються до зйомок і бажаючі зробити макіяж, зірки вирушаючи на світські раути та потребуючи підбору одягу. Отже не бійтеся і сприймайте знаменитостей як звичайних людей.

Зі знаменитостями завжди цікаво працювати. В іграх з даного жанру Вам найчастіше доводиться якось знущатися або приколюватися над знаменитостями. Робити їм безглуздий макіяж або одягати їх як клоунів. Стріляти в них з лука, кидати списа або ще якісь предмети по ним, але в будь-якому випадку вони будуть страждати від Вас. Але також разом з відомими героями бойовиків Вам доведеться в онлайн іграх рятувати світ, бути в якихось захоплюючих пригодах. Є ігри, де знаменитості змагаються в силі один проти одного і доводять, хто з них дійсно самий крутий.

Є маленький відсоток ігор в якому Ви можете пожити зоряним життям і подивитися зсередини як це бути знаменитістю, а повірте, що це не завжди так просто, як нам іноді здається.

Велика частина ігор розрахована саме на дівчат, їм в цих іграх доведеться працювати стилістом або візажистом у якоїсь зірки. Робити гарний макіяж, манікюр, одягати і готувати ту чи іншу зірку до виступу на сцені або гримувати для зйомок в якомусь фільмі чи серіалі. Часто знаменитості дуже вимогливі і часом з ними дуже важко працювати, адже їм постійно щось не подобається і поки Ви підберете вдалий наряд може пройти дуже багато часу, але не варто засмучуватися з досвідом у Вас буде це виходити набагато швидше. Якщо Ви хочете пожити зоряним життям і побувати на світських вечірках, зіткнутися з тими проблемами з якими стикаються зараз зірки, то Ви повинні грати в ігри з даного жанру!