Ігри angry birds

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Грати безкоштовно в ігри angry birds

Дуже популярна гра створена для планшетів тепер доступна в онлайн версії. Тут все точно так само як і на платформній версії ігри. Ті ж птиці, та ж рогатка, такі ж рівні, в яких потрібно розбивати різні споруди з ящиків і кліток в яких ховаються свині.

Це помста птахів за те, що свині крадуть у них яйця. У кожному новому рівні свині ховаються краще і все більше облаштовують свої фортеці різними конструкціями.

Але птахи теж не поступаються свиням. А мобілізують все нові і нові види, які володіють своїми унікальними здібностями до атаки. Завдяки цим видам і створюються можливості для того, щоб пройти новий важкий рівень в якому свині сховалися ще більш сильно.

У дитинстві хлопчики дуже люблять стріляти з рогатки, іноді таким чином вони розбивають сусідські вікна, вікна в машинах, стріляють по пташках, звичайно ж це хуліганство. Але граючи в ігри Angry Birds можна так само весело стріляти з рогатки, але не по птахах, а представте тільки - стріляти птахами. Використовувати в якості снаряда те, по чому хлопченята стріляють граючи з рогатками в дворах багатоповерхівок.

Злі птахи - ці передусім веселощі і багато позитиву. Весела іграшка, в якій треба не лише уміло цілитися і попадати в намічену ціль, але й також треба ще трохи думати куди саме цілитися і стріляти щоб руйнування було ефективним і вміло змонтовані конструкції розломались. У цьому і є цинус цих ігор, іноді один рівень доводиться перегравати годинами щоб нарешті розбити споруди і дістатися до свинок.

Зараз ця гра постійно перевидається і виходять нові версії, які мають оновлений сюжет. Вже навіть є версії, де птахи борються зі свинями в космосі, в умовах відсутності гравітації, стріляти тут теж потрібно особливим чином, адже траєкторії польоту в чомусь залежать від гравітаційних сил різних космічних об`єктів. Типово, що в кінці кожного рівня Вам потрібно буде боротися з ватажком, що являє собою величезну свиня в яку важко буде потрапити і знищити, але у Вас буде багато пташок, які готові до атаки цієї свині.

Якщо Ви ще не грали в ці онлайн ігри, то давно вже пора почати грати і насолоджуватися відмінною грою, в якій чим більше Ви все зруйнуєте, тим більше зможете заробити очок. А також за кожну збережену пташку Ви отримуєте бонуси. Граємо, насолоджуємося і розповідаємо друзям про чудові ігри, які зібрані у цьому жанрі.