Безкоштовні ігри злі птиці

Злі птахи не такі вже і злі, як здається на перший погляд. Так, їх зображення в іграх дійсно дуже грізне, але по суті ці пташки просто борються зі противними свинями, які крадуть їхні яйця або ж викрадають цілих особин. Це серія онлайн ігор, ігор на мобільних пристроях та комп`ютері в яких Вам потрібно запускати пташок з різними здібностями, тим самим знищуючи свиней, які й стають об`єктами їх атаки. Злі птахи - це українська назва дуже популярних у всьому світі серії ігор, які називаються Angry Birds.

Їх популярність практично йде попереду них. Багато людей, які навіть не знають, що собою являє ця гра хочуть в неї пограти і їм ніхто не забороняє, адже вони представлені в інтернеті і на цьому сайті абсолютно безкоштовно. Чому ж ці ігри мають таку популярність? Це може пояснюватися наступними факторами. По-перше - гра вельми доступна і в неї легко грати, особливо, якщо у Вас є мультитач, по-друге - за своїм сюжетом вона теж дуже проста, Вам потрібно просто брати і запускати цих пташок, по-третє - кожен птах має свої унікальні здібності і вражає ціль якось по своєму, ну і звичайно барвиста анімація в грі не залишить нікого байдужими. Всі у кого є планшет або телефон з мультитач 100% мають у себе в додатках цю гру. У деяких офісах вже починають боротися із цією грою, тому що вона заважає нормальній продуктивності праці, адже всі працівники сидять і тільки в неї і грають.

Головними героями є різні види птиць. Один вид птахів здатний завдавати дуже потужний удар по конструкціях в яких знаходяться свині, завдяки своїй великій вазі. Інший вид здатний завдавати різкий і нищівний удар завдяки своїй швидкості. Ще одні птахи можуть вибухати, тим самим руйнуючи все поруч з собою. Є птахи, які в повітрі поділяються на кілька особин, тим самим завдаючи масивний точковий удар. Існують і прості птахи, які не володіють якимись навичками. І є ще дуже багато інших птахів, які по своєму сильні і вони представлені в якійсь кількості в деяких іграх.

Крім самих типових Angry Birds в інтернеті зараз існує багато подібних до них ігор, в яких Ви можете запускати інших тварин і вони також красиво руйнують конструкції і своїх ворогів. Всі ці ігри представлені на цьому сайті. А ігор зі злими птахами Ви тут знайдете просто величезну кількість, кожна з яких має свій унікальний сюжет.