Ігри з зірками

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри онлайн зірки також відносяться до категорій

3D головоломки Gravity Defied Pacman Іграшки Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри на увагу Ігри про тварин Інтелектуальні ігри Акваріум Арена Арканоїд Астероїди Бігалки Баскетбол Битви Блоки Бомби Бульбашки Бургер Війни Вінкс Вертольоти Взривалки Вода Геометрія Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки на мотоциклах Гравіті Губка Боб Дівчата Дайвінг Джунглі Доктор Екстрим Жаби Зірки Загадки Запам`яталки Запускалки Захист Збиралки Знайди відмінності Знаменитості Картинки Квести Кольорові блоки Комахи Конструкції Космічні ігри Космос Коти Кролики Кубики Курсор Курчата Лікарня Лінії М`ячик Міккі Маус Мавпи Магія Машини Медведі Монстри Ніндзя Ніч На спритність Наруто Небо Образ Одяг Охорона Перевдягалки Пересування предметів Печиво Подорожі Поні Понівіль Пригалки Природа Пузирі Реакція Рибки Розвиток пам`яті Русалки Скарби Смайлики Стрибки Тактика Тачки Територія Торт Тото Трансформери Три в ряд Уважність Фізика Феєрверк Феї Шарики Школа монстрів Хай Шукалки Шукати предмети Шутери

Ігри про зірки безкоштовно грати

Яскраве слово, яке характеризує яскраві об`єкти. У своєму фізичному сенсі зірки - це небесні тіла, які ми можемо спостерігати на нічному небі. Вони знаходяться за сотні тисяч світлових років від нас і все ж виглядають досить яскраво, завдяки тому що в зірках протікають термоядерні реакції в результаті яких виділяється величезна кількість світла і тепла. Найближча до нас зірка на ім`я Сонце, завдяки якій і існує життя на нашій планеті. Вона знаходиться за 150 млн. кілометрів від Землі, але її яскравості вистачає для того, щоб забезпечити Землю світлом і теплом. Кожна зірка утворює в собі галактику, тому як володіє великою масою і здатна притягувати і утримувати навколо себе інші планети. Кожна зірка має свій період життя і за цей період вона переходить в різні свої стани. Спочатку це просто якась частина молекулярної хмари, яка постійно накопичується і утворює протозірку. В протозірці починають відбуватися термоядерні реакції, які відбуваються до спалаху зірки і протікають протягом 10-12 млрд. років. Пізніше зірка розширюється і утворює червоний гігант, який вибухає, створюючи планетарну туманність. Зрештою ця туманність стискається до розмірів білого карлика, який має велику масу і має дуже маленькі розміри. Існують різні типи зірок з різною силою світіння і спектральним типом, з цього можна довго розбирати їх, але в основі лежить один і той же процес горіння водню.

Під словом зірка ще дуже часто характеризують якусь яскраву відому особистість, яка здобула велику популярність. Найбільше зірок у наш час у суспільстві знаходиться саме на естраді, але під цим терміном зібрані всі яскраві представники світу культури та мистецтва.

В іграх цієї категорії Вам будуть зустрічатися зірки саме в своєму фізичному прояві, як небесні тіла, які виділяють дуже велику енергію і горять яскравим світлом. Це космічні ігри в яких можуть бути як міжгалактичні війни, так і просто звичайні маніпуляції з зірками. Є ігри, де Вам просто в якийсь бродилки потрібно збирати зірки або ж якось ними маніпулювати, переставляючи з боку в бік, щоб пройти якийсь рівень в грі. Ці яскраві об`єкти на небесному тілі завоювали дуже велику довіру в онлайн іграх і тепер і там користуються небувалою популярністю. Якщо Ви вже давно полюбили ці небесні тіла, то тепер залишилося тільки насолодитися іграми з ними.