Безкоштовні ігри зима

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн ігри взимку також відносяться до категорій

Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри на увагу Автомобілі Арканоїд Бізнес Барбі Барбі одягалки Бетмен Бросалки Будівництво Будинок Війни Вантажівки Весілля Веселі ігри Весела ферма Вогонь і вода Водіння Гардероб Гармати Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на вантажівках Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гонки по місту Губка Боб Дід мороз Діти Даша мандрівниця Денді ігри Догляд за малюками Дріфт Екшн Захист Зима Зимові види спорту Знайти вихід Зомбі Косметика Макіяж Маріо Мода Модні ігри Морозиво Мотоцикли На спритність Наречена Наруто Новий Рік Новорічні ігри Оборона Одяг Одягалки для дівчаток Підземелля Пінгвіни Паркування Паркур Перевдягалки Прибирання Принцеси Ралі Реакція Ретро ігри Рибалка Сімпсони Скубі-Ду Смішарики Сніг Сноуборд Собаки Старі ігри Стрілялки для хлопчиків Супермен Творчість Том і Джері Три в ряд Трюки Фарби Феї Ферма Фортеці Шарики Швидкість Школа монстрів Хай Шукати предмети Шутери

Зимові ігри онлайн

Зимовий період року один з чотирьох періодів, який дуже люблять майже всі, тому що під час зими є можливість позайматися зимовими розвагами і видами спорту, такими як: катання на лижах, ковзанах, санках. Є можливість пограти в сніжки або ліпити сніговиків. У зимовий період повітря стає прохолодніше і свіжіше і немає такої задухи, яку ми відчуваємо влітку. Дні стають коротшими, а ночі довші і всі проводять більше часу дома. Зимовий період - це той час, коли люди активно відвідують якісь розвага, як каток, боулінг. Укріплюють своє здоров`я походами в сауну, на масаж і просто закаляються на свіжому повітрі. Так само взимку активно підвищують свій культурний рівень походами в театри, на концерти, на нові фільми і так далі. На зиму припадають більшість свят, які ми так любимо, а це і Новий Рік, і Різдво, і День Святого Валентина, і багато багато інших, які так любить відзначати наше людство.

Розрізняють календарну зиму і кліматичну. Календарна зима починається першого грудня і закінчується 28 або 29 лютого (у залежності високосний чи ні рік), але це так в північній півкулі, в південій ж зима припадає на червень, липень і серпень. Кліматична зима щороку починається і закінчується в різний час і характеризується температурою повітря нижче за нуль градусів за Цельсієм і, звичайно ж, наявністю снігу.

Багато ігор так чи інакше пов`язані із зимою. У таких іграх Вам необхідні або грати в зимові ігри на свіжому повітрі або ж займатися зимовими видами спорту. Можливо потрібно збирати якісь зимові пейзажі або знаходити відмінності на цих пейзажах. Але у будь-якому випадку в цих іграх буде присутня зима і вони нам нагадуватимуть про цей прекрасний час року. У такі ігри найбільше бажання грати буде влітку, потому як тільки влітку під час сильної жари, нам так хочеться відчути прохолоду зими, відчути у себе в руках прохолодний сніжок і вдихнути на все легені прохолодне свіже зимове повітря. Такі ігри будуть широко улюблені як дітьми, так і старшими людьми, адже зиму люблять не дивлячись на вік і всі інші соціальні відмінності.