Ігри жуки онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри жуки грати онлайн

Жуки - представники величезного класу комах, яких по видовому розмаїттю налічується на нашій планеті більше 1,5 млн. видів, що в 7 разів більше, ніж всіх інших видів разом узятих і більше ніж в 3 рази по біомасі за всі інші види. Тільки уявіть яке вони створюють різноманітність для героїв ігор, вони можуть бути в самих незвичайних і цікавих ролях в іграх і цілком замінити персонажа людини в будь-якій грі. Жуки цікаві представники природи, адже вони відрізняються від вищих тварин тим, що мають зовнішній скелет, більш просту кровоносну і нервову системи, але в той же час мають досить складну організацію, яку деколи важко створити в людському суспільстві. Жуки, на відміну від інших організмів, здатні переносити більш нестерпні умови зовнішнього середовища і в сприятливих умовах за короткий проміжок часу можуть різко збільшувати свою чисельність у кілька разів. Так званий спалах чисельності жуків залежить від різних чинників, але в першу чергу це залежить від кормової бази.

Жуки дуже часто зустрічаються в різних художніх творах, а особливо в художніх фільмах. Так можна згадати дуже відомий голлівудський фільм про жуків, які жили на якійсь далекій планеті і люди почали війну проти цих жуків. Так само існує фільм, де жуки прилетіли на нашу планету і замаскувалися під людей, жили в суспільстві. Жуки дуже стійкі до зовнішнього середовища і скоріше за все у випадку якогось глобального катаклізму вони єдині, хто виживе на цій планеті.

Жуки дуже часто використовуються в онлайн іграх у зв`язку з особливостями своєї біології. В онлайн іграх жуки можуть, як бути якимись загарбниками з якими постійно необхідно боротися, так само вони можуть бути і корисними організмами, які здатні змінити щось на краще. Дуже часто в іграх жуки зустрічаються цілими колоніями, які воюють між собою і Вам на боці однієї з цих колоній потрібно знищити інші колонії. Жуки можуть літати і з цього є ігри в яких з жуками треба боротися, як з повітряними загарбниками, що дуже не просто. Якщо Вам цікаві ці представники царства тваринного світу, то насолоджуйтеся іграми, які представлені в даному жанрі.