Ігри онлайн збиралки

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри для дітей збиралки онлайн також відносяться до категорій

Gravity Defied Pacman Іграшки Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри про тварин Їжа Історія Автобуси Автомобілі Арканоїд Бігалки Бігати й стрибати Біологія Бджоли Блоки Бомби Вівці Війни Вантажівки Вертольоти Вогонь і вода Вода Гарфілд Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки на вантажівках Гонки на джипах Гонки на мотоциклах Гравіті Губка Боб Дівчата Дід мороз Дісней Діти Денді ігри Джунглі Дитячі гонки Дорогоцінності Експедиції Екстрим Жаби Зірки Зайці Збивалки Збиралки Змійка Знаменитості Золото Квіти Квести Кольорові ігри Комахи Конвеєр Коридори Коти Кролики Курсор Курчата Лабіринти Лабіринти для дітей Лодки Міккі Маус Магія Малюки Маріо Медицина Монстри Море Мотоцикли Мурашки На спритність Наука Новорічні ігри Овочі Острів Підземелля Перевезення Печиво Подарунки Подорожі Покемони Пошук предметів Привиди Пригалки Прості ігри Птахи Реакція Ретро ігри Робота Рушниці Сімпсони Самураї Санта Клаус Скарби Скубі-Ду Скупчення Смішарики Собаки Сонік Старі ігри Стрільба з лука Стрибки Тир Уважність Фізика Феї Ферма Фермер Фрукти Хелловін Цукрерки Шарики Швидкість Школа Шукати предмети Шутери Яйця

Грати безкоштовно в ігри збиралки онлайн

Щоб почати якесь своє діло чи реалізувати якийсь проект потрібно постійно збирати. З самого початку починають збирати інформацію про тe чи іншe справe, а далі збирають ресурси для його здійснення. Народжуючись, дитина з самого дитинства починає збирати різну інформацію про навколишній світ, поступово аналізуючи і осмислюючи. Та ж дитина так само любить збирати різні предмети для того, щоб спробувати їх на смак і також проаналізувати їх. Щось збирати - може бути хобі якоїмь людини. Так всі дуже добре знають відоме хобі по збиранню поштових марок, хтось любить збирати етикетки з під якихось продуктів, хтось збирає старовинні колекційні монети або просто звичайні монети. Збирати можна що завгодно було б бажання почати це збирати. Мати хобі по збиранню чогось дуже корисно, адже це розвиває в Вас почуття терпіння і завзятості, а також аналітичні здібності, адже постійно потрібно думати, де знайти той предмет, якого ще не вистачає в колекції.

Ігри по збиранню чогось влаштовані дуже просто. Такі ігри завжди мають простий не хитромудрий сюжет і в них Вам потрібно буде збирати найрізноманітніші предмети за які відразу дають очки або якусь винагороду або ж Ви пізніше в грі будете міняти ті чи інші предмети на якусь винагороду. Найчастіше в таких іграх Ви будете збирати якісь фрукти або овочі, а Ваш герой буде представлений якоюсь екзотичною твариною. Також дуже часто в таких іграх головні герої збирають різні монетки і зірочки - це, можна сказати, універсальні предмети в таких іграх. Можна збирати якісь специфічні предмети, які будуть пізніше використані в грі для досягнення необхідних цілей. Ігри даного жанру майже завжди бродилки, де є головний герої, його вороги і ті предмети, які він повинен збирати.

Збиралки користуються величезною популярністю серед дітей і дорослих тому що у них простий сюжет, гарна графіка, завжди є інтерес дізнатися, що ж далі потрібно буде збирати. Такі ігри іноді мають нескінченну тривалість, адже є об`єкти, які Ви можете збирати і збирати, а вони будуть знову і знову з`являтися в необмеженій кількості. Якщо Вам не хочеться йти в ліс по гриби, щоб їх позбирати, то Ви можете їх спокійно збирати в цих онлайн іграх.