Ігри зі зброєю

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри зброю також відносяться до категорій

Angry Birds Ігри для дітей 5 років Ігри про тварин Інопланетяни Бігалки Бійці Битви Бої Бросалки Війни Вікінги Віруси Вантажівки Вежі Влучність Вогонь Гармати Геометрія Герої Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки на вантажівках Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гонки по пустелі Дід мороз Денді ігри Джунглі Доставка Дракони Екшн Зайці Замки Запам`яталки Запускалки Захист Зброя Злі птахи Зомбі Зоопарк Картинки Конструкції Космічні ігри Космос Коти Кролики Літаки Лицарі Місто Мавпи Магія Майбутнє Маріо Мафія Медведі Монстри Мотоцикли Ніндзя Новорічні ігри Оборона Онлайн ігри Офіс Офісні ігри Пінгвіни Пірати Паркур Перевезення Полювання Пошук предметів Пригалки Протистояння Птахи Різдво Реакція Руйнування Рушниці Середньовіччя Смайлики Собаки Солдати Стрілялки для хлопчиків Страшилки Танки Танчики Тир Уважність Ферма Хелловін Черв`яки Черепашки-ніндзя Шарики Шукати предмети Шутери

Онлайн ігри зброю

Чи багато Ви знаєте про зброю? Яка вона буває? Яка її вогнева міць і яке практичне застосування? Зброя була створена, як основний засіб для знищення ворогів і їх баз. Ще первісні люди почали створювати першу зброю, яка було дуже примітивною за своїм зовнішнім виглядом і забійною силою, але до теперішніх часів зброя дуже сильно розвинулася і зараз має вельми руйнівну силу.

Зброя постійно розвивалася і розвивається. Різні машини для вбивства людей вдосконалюються, створюються нові способи насильства. Якщо колись все виглядало дуже примітивно, була палиця до якої був прив`язаний важкий камінь і з цим первісні люди нападали на інших людей і тварин розбиваючи їм голови, то зараз все набагато простіше, варто натиснути на курок і людина в якого направлено зброю тут же мертва. Після кам`яної зброї, люди навчилися плавити метал і з`явилася перша залізна зброя, а саме винайшли лук зі стрілами, стріли і мали залізні наконечники. Це дало великий прорив, адже людей можна було вбивати на відстані. Винайшли катапульту, яка могла метати здоровенні кам`яні глиби і це була перша важку зброю. Лук і стріли пережили кілька тисячоліть, поки людство не винайшло порох і тут почався черговий етап у зброї. Почали створюватися перші мушкети, які мали велику забійну силу, ніж луки стріли, також з появою пороху з`явилися здорові гармати, які здатні були запускати великі ядра. Поступово зброя на поросі удосконалилася, її потужність ставала більшою, збільшувалася скорострільність і прицільна точність. Зброя почало отримувати свій сучасний вигляд.

З винаходом вогнепальної зброї, інтерес до холодної зброї трохи зменшився, але вона не зникла зовсім. Зараз холодна зброя теж дуже широко використовується, завдяки своїм якостям, таким як легкодоступність і простота у використанні, а також відсутність шуму. Холодна зброя використовується на різних спортивних заходах, де кидають ножі або стріляють з лука.

Вогнепальна зброя має дуже великий розвиток. У нинішню годину створено тисячі видів різних ручних мушкетів, пістолетів, автоматів, гранатометів, мінометів, снайперських гвинтівок та іншої ручної зброї, яка відрізняється своєю вогневою потужність, вагою, боєприпасом, дальністю стрільби, скорострільністю і прицільними якостями. На озброєнні у багатьох країнах використовується добре всім відомий автомат Калашникова, який відрізняється особливою надійністю та забійною силою. Він може працювати сильно забруднений, може працювати під водою, але великим мінусом даної зброї є його слабка точність, кулі мають великий розкид і малу купчастість.

Особливо відрізняється ядерна зброю, яку було винайдено в середині минулого сторіччя, але набула особливого статусу зброї масового знищення. Ядерна зброя має велику руйнівну силу і здатна руйнувати цілі міста. У своїй дії використовують енергію розпаду важких елементів, які розпадаються на більш легкі і виділяють величезну кількість енергії, ось ця енергія і руйнує все на своєму шляху. Крім того під час розпаду виділяється велика кількість радіації, яка забруднює місцевість. Ядерна зброя дуже небезпечна і знаходиться на озброєнні тільки у найбільш розвинених країнах. На ряду з ядерною знаходяться водневі бомби, які мають ще сильнішу руйнівну силу, але у своїй дії використовують енергію розпаду важких форм водню в більш легкі.

Ядерна зброя відіграло велику і значиму роль в гонці озброєнь, яка проходила в середині минулого століття між Сполученими Штатами Америки і колишнім Радянським Союзом. Той період називався ще холодною війною, коли кожна з цих могутніх держав намагалося створити більш сильну і розвинену зброю, яку б не мав гіпотетичний ворог.

Ігри, які зібрані під цим тегом можуть показати Вам все розмаїття зброї, яка існує в нинішній час. Також в цих іграх Ви зможете спробувати цю зброю у дії в реальних бойових умовах. Є ігри в яких Ви будете займатися безпосередньою розробкою якоїсь зброї. Якщо Вас приваблює арсенал небезпечних іграшок, тоді запрошуємо пограти в ігри, що тут представлені.