Ігри запоміналкі онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри запоміналкі також відносяться до категорій

Angry Birds Іграшки Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри на увагу Ігри про тварин Їжа Інтелектуальні ігри Інтерєр Історія Автомобілі Більярд Бен 10 Блоки Будинок Бульбашки Вінкс клуб Вихованці Геометрія Герої Губка Боб Дівчата День святого Валентина Зірки Запам`яталки Зброя Злі птахи Знайди пару Картинки Карточні ігри Квіти Кольорові ігри Кубики Кулінарія Курсор Курчата Ліло і Стіч Літаки Лабіринти Мавпи Манікюр Медицина Модні ігри Монстри Море Морозиво Музика Мурашки Напої Новий Рік Новорічні ігри Обслуговування Одяг Одягалки для дівчаток Онлайн ігри Піаніно Пікселі Пересування предметів Подарунки Покемони Поні Понівіль Пошук предметів Природа Птахи Пузирі Реакція Ретро ігри Рибки Розвиток Розвиток пам`яті Свині Смайлики Собаки Сонік Страшилки Страшні ігри Творчість Торт Уважність Фрукти Хімія Хелловін Черепашки-ніндзя Шарики Школа Школа монстрів Хай Шукалки

Тренування памяті в іграх на запамятовування

Пам`ять - здатність людини, яка завжди буде потрібною і затребуваною при вивченні нового матеріалу. Ще починаючи з самого дитинства наша пам`ять росте, у міру прожитого нами і отримання різного досвіду ми збільшуємо свою пам`ять. Ми постійно впихаємо в неї щось нове, найчастіше нам в неї щось впихають на уроках в школі, університеті або іншому навчальному закладі. Але ми й самі, сидячи вдома і читаючи якусь книгу поповнюємо нашу пам`ять новими запасами інформації. До речі, у людини, на подобі комп`ютера, існує декілька видів пам`яті. Найпростіша - це сенсорна, яка дає здатність орієнтуватися в просторі, людина запам`ятовує все на частки секунди і воно тут же швидко стирається. Є короткочасна пам`ять, яка дає можливість запам`ятовувати тимчасову інформацію на кілька секунд або навіть хвилин, інформація може бути досить точна. Є також тривала пам`ять в якій зберігається та інформація, яку ми запам`ятали давно і її важко викинути з нашої голови. У комп`ютера є оперативна пам`ять і у людини теж є така, завдяки цій пам`яті людина на підсвідомому рівні може справлятися з різною повсякденною роботою, рішенням задачок і так далі. Тобто для її використанні не потрібно піднімати знання, які закладені дуже глибоко. Є різні види пам`яті за формою запам`ятовування, а саме слухова, зорова, нюхова, смакова, емоційна, рухова, словесно-логічна. В онлайн іграх нам потрібно буде розвивати в основному зорову і тільки іноді слухову.

Кращий тренер для пам`яті - це ігри на запам`ятовування. Ці ігри дуже добре тренують зорову пам`ять. Перед Вами на декілька митей показують екран з правильним розташуванням предметів, після чого все перемішують, а Ви повинні по пам`яті розставити все на свої місця. Бувають і інші завдання в іграх на запам`ятовування, наприклад, є набір предметів, перевертаючи які ви побачите зображення, таким чином потрібно запам`ятовувати під яким предметом яке зображення і шукати однакове зображення під іншими предметами. Це одночасно і ігри жанру на запам`ятовування і жанру головоломки. Тренуючи зорову пам`ять гравець одночасно розвиває в собі й інші можливості. Є теорія що люди з хорошою зоровою пам`яттю можу просто запам`ятовувати цілі сторінки тексту. Кожен напевно помічав за собою коли читає книгу і перевертає сторінку ще не дочитавши речення до кінця, адже це речення вже відомо - це і є добре розвинена зорова пам`ять. На такій здатності і побудований феномен коли одним поглядом людина може запам`ятовувати цілу сторінку тексту і вміння читати книгу лише біглим поглядом просто перегортаючи сторінки.