Ігри зайці онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри про зайців онлайн

Хто в лісі самий полохливий і найшвидший? Звичайно ж, це заєць! Тільки ця тварина при вигляді найменшої небезпеки, буквально в прямому сенсі «бере руки в ноги» і біжить стрімголов. Ми дуже часто можемо зустрічати їх на полях, в лісах або навіть на дорога, віддалених від людських осель. Буває таке, що вони приходять до дворів людей і крадуть або псують якісь овочі на городі. Для боротьби з зайцями навіть розроблені спеціальні засоби, які мінімізують втрати врожаї від цього шкідника.

Представники цього виду відносяться до класу ссавців, тварин ряду гризунів. Розмножуються живородінням, є турбота про дітей. Даний ряд тварин характеризується своєрідною зубної формулою, великими передніми зубами, відсутністю іклів. У них дуже швидкий обмін речовин і просто нереально велика ненажерливість, за добу можуть з`їдати об`єм їжі, який перевищує їх розміри. Завдяки довгим заднім кінцівкам вони дуже швидко бігають і здатні втекти практично від будь-якого хижака.

Поширені в багатьох широтах, найбільш оптимальними для них є помірні широти. У ряді існує багато видів, головними відмінностями у яких є колір шкури і розміри тіла. Всі тварини є травоїдними і харчуються дикої рослинністю або ж є шкідниками сільськогосподарських угідь. Найбільш люблять капусту, моркву і деякі інші овочі.

Людина вже дуже давно одомашнила одного представника з цього ряду і в сільських умовах він називається - кролем. Їх розводять, як на спеціальних фермах, так і в індивідуальних господарствах. Вимагають значного догляду, так як можуть хворіти різними інфекційними хворобами. Дуже багато вживають їжі, з цього кожен день вимагають свіжих продуктів. Корисні своїм дуже смачним м`ясом і шкурою, яку можуть використовувати для виготовлення аксесуарів зимового одягу.

В онлайн іграх ці тварини представлені як типові герої багатьох бродилок, оскільки володіють великою швидкістю і дуже високими стрибками. У цих бродилках вони збирають різну провізію або ж інші бонуси, які потім можна буде корисно використовувати. У багатьох іграх Вам потрібно буде проробляти інші маніпуляції з цими тваринами. Є ігри, де доведеться працювати з картинками зайців. Ці веселі істоти практично не можуть заподіяти ніякої фізичної шкоди і деколи тільки потребують захисту. У цих іграх Ви зможете дати їм такий захист.