Грати в йетіспорт безкоштовно

Всі чудово знають серію цих ігор про здоровенного полярного монстра, який запускає інших звірів, найчастіше його жертвами стають пінгвіни. У деяких іграх він таким чином допомагає пінгвінам дістатися до Антарктиди, коли вони опинилися на берегах Австралії. Він підкидає пінгвінів за допомогою дошки вгору і там є варіант, що їх схопить якийсь із повз пролітаючих альбатросів, тому вже потрібно допомагати альбатросові, щоб пінгвін пролетів якнайдалі. У деяких іграх цей здоровенний Єті запускає пінгвінів вгору, щоб вони билися об стінки льодовика і таким чином летіли ще вище і вище, тут теж все залежить від того наскільки вдало і рівно Ви кинете цього пінгвіна. Дуже прикольною вийшла гра в якій цей Єті кидає сніжками в стрибаючих пінгвінів і від його влучного попадання пінгвіна може всадити в стінку, маленькі діти приходять просто в величезне захоплення від такої гри.

Єті особливо не любить пінгвінів і може робити з ними як завгодно. В одній з ігор він запускає пінгвінів за допомогою здоровенного кийка. Вони стрибають на нього з невеликої скелі, а він лупить по них кийком і дивиться як далеко вони пролетіли. Практично у всіх іграх кількість зароблених очок залежить від того наскільки рівно і точно було завдано удару або запущений пінгвін в якусь сторону. Тобто ігри під собою мають на увазі розвиток спритності і точності, а тут вже все залежить від того наскільки Ви швидко зреагуєте на зручне розташування всіх складових гри. Загалом у Вас нічого не вийде, якщо Ви будете просто хаотично натискати на клавішу мишки і намагатися заробити хоч якусь кількість очок, до гри необхідно підходити з логікою і холодним розрахунком.

Серія даних ігор за короткий час набрала дуже велику популярність на мобільних пристроях, коли почали з`являтися перші телефони з широким екраном і флеш додатками, то ці ігри там були майже стандартними. З часом популярність до них трохи згасла, але все ж у флеш версіях залишилося дуже багато і в них активно ще грають діти і до цього часу. Всі хочуть набрати якомога більше очок і похвалитися своїми відмінними результатами перед друзями і ровесниками.

Даний розділ постійно оновлюється і сюди додаються найцікавіші ігри в яких головними героями залишаються пінгвіни і здоровенна снігова людина. Якщо Вам стало нудно і Ви не знаєте чим себе зайняти, то проведіть час в крузі цих відмінних хлопців, які швидко піднімуть Вам настрій.