Ігри worms безкоштовно грати онлайн

Всі напевно пам`ятають цю легендарну гру, яка коли з`явилася на комп`ютерах і швидко перекочувала на мобільні пристрої і в онлайн версії. І навіть стала мережевою, де збирається велика кількість людей і влаштовують жорстокі баталії, щоб визначити переможця.

Сенс гри дуже простий. Черв`яки, які вміють швидко повзати і навіть стрибати, б`ються командами на різних аренах. Головне завдання знищити всіх учасників команди супротивника. У них є великий запас здоров`я і не завжди виходить вбити з першого разу. Крім того основна складність в грі полягає в попаданні. Тут не завжди можна потрапити туди, куди хочеться. Ви повинні підібрати вдалий напрямок польоту снаряда і силу з якою він буде запущений, також варто робити поправку на вітер, який у грі може постійно змінюватися. Можна грати як проти комп`ютера, так і удвох за одним комп`ютером, стріляючи по черзі.

Гра може дуже сильно порадує різноманітністю зброї, яка використовується. Тут у всіх споконвічно є прості ракети, що летять по певній траєкторії та мають не дуже велику руйнівну силу. Також Ви можете за зароблені гроші купувати гранати різного виду, які мають затримки і які вибухають від доторку, вони мають достатньо велику силу руйнування. До покупки також пропонуються різні гвинтівки і кулемети, які володіють великою скорострільністю і стріляють рівними кулями, що летять без будь-якої траєкторії. Може бути вельми смішна зброя у вигляді овечок, яких потрібно запускати і вони через якийсь час вибухають. Також ці черев`ячки можуть замовляти артобстріл або артналіт. Великого успіху можна добитися, слід навчитися правильно і в потрібному місці використовувати певну зброю, інакше можна грати вічно, так і не отримавши перемогу.

Карти, які використовуються в грі, теж можуть порадувати своєю різноманітністю. Тут черв`ячки можуть битися на якомусь звалищі або за обіднім столом, на якомусь пляжі або в міських умовах, тут нема якихось обмежень в побудові майданчика для гри. Під час гри і використання своєї зброї, черв`ячки дуже сильно руйнують майданчик в результаті чого він стає весь в дірках зі здоровенними відбитими шматками.

У флеш версіях вийшло дуже багато пародій на цю гру. Тут можуть бути головними героям, як самі черев`ячки, так і інші персонажі, які б`ються подібним чином. Тут Ви зможете знайти такі битви і між людьми, і між танчиками, і навіть між якимись тваринами.