winx гри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри для дівчаток winx

Онлайн ігри про дівчаток Winx. Вінкс це клуб чарівниць, які протистоять силам зла і день з дня рятують світ. Хтось може сказати відьми, але яка різниця відьми або чарівниці? Адже вони роблять добру справу, використовуючи всі можливі засоби, а також трохи магії щоб врятувати людей і весь живий світ від агресивного настрою сил темряви.

За основу онлайн ігор про фей Вінкс взято мультсеріал який і розповідає про пригоди дівчаток чарівниць. В онлайн іграх же сюжет дещо інший, дівчатка Вінкс тут роблять макіяж, приміряють одяг, ходять по салонах краси і роблять зачіски, словом віддають себе в тенета моди, стилю і краси. Не секрет що ігри ці орієнтовані виключно на дівчаток, втім як і мультфільм. Так що хлопчикам ці ігри швидше за все будуть не цікаві, як виняток можуть бути цікаві хлопчикам, які люблять ходити по магазинам, салонам краси та бутиках.

Персонажі в іграх крім самих дівчаток фей можуть бути і їх бойфренди, які теж не менш відомі завдяки популярному мультсеріалу, а так само завдяки повнометражним мультфільмам. Бойфренди теж потребують нових нарядів і повинні виглядати відповідно їх дівчаткам.

Одягати дівчаток і робити їм макіяж та зачіску бажано в їх сформований особистий стиль, той який вони успадкували завдяки магічним силам. Якщо сили у феї успадковані від рослин чи сонця, то колір її вбрання буде зеленуватого або яскравих, жовтих кольорів відповідно. Ось так феї і дотримуються кожна свого власного стилю, це важливо знати, коли будете вибирати одяг та аксесуари для юних чарівниць і модниць.

Не дивлячись на те що популярність у дівчаток вже досить висока, вона не перестає рости, а все завдяки тому що постійно виходять нові серії мультфільму і нові ігри, як онлайн версії так і версії з установкою на персональний комп`ютер. Ми ж у свою чергу пропонуюэмо вам пограти з прекрасними чарівницями в версії онлайн ігор, вони не вимагають установки на ваш комп`ютер, а так же доступні та зрозумілі для дітей і підлітків різних вікових категорій. Сподіваємося Вам сподобаються ігри про пригоди чарівниць з Вінкс клубу і ви будете заходити сюди частіше. Всі ігри користуються простотою, Вам не потрібно довго настроювати весь процес гри, Ви включаєте її і відразу починаєте насолоджуватися безпосереднім процесом гри. Крім ігор з цими чарівницями в інших розділах Ви зможете знайти ще дуже велику кількість ігор схожої тематики, які ані трохи не поступаються зібраним в цьому жанрі.