Ігри клуб вінкс

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри для дівчаток вінкс клуб

Сучасним дівчатам добре відомі завзяті та кмітливі подружки Вінкс. І багато з них мріють разом з ними пройти самі різні пригоди, які постійно випадають на їхню долю. Ми надаємо вам таку можливість, зібравши на своєму сайті великий асортимент ігор клуб Вінкс. Ми допоможемо вам перенестися в цей загадковий і чарівний світ, де вам належить разом з вашими улюбленими подружками рятувати світ.

А хтось з вас ще не знайомий з веселими феями? Тоді ми розповімо вам про них. Перша серія серіалу Вінкс, в перекладі означає «крила», вийшла в 2004 році. І героїні серіалу завоювали серця дівчат. Вони вчаться в школі магії. Усвідомивши, що вони не схожі на інших, вони створили свій клуб Вінкс. Ці дивовижні подружки, подорожуючи по чарівному світу, борються зі злими силами, закохуються, сваряться між собою і знову миряться. Загалом, живуть, як всі дівчата, але їх світ набагато яскравішим і цікавішим. Щоб відчути, як це бути феєю, ми пропонуємо вам пограти в самі різні ігри для дівчаток про клуб Вінкс.

Дівчатка, абсолютно всі, люблять одягатися і переодягатися. Тому їм припадуть до вподоби ігри одягалки. На якийсь час можна уявити, що ви відомий модельєр, який може перетворити будь-яку з героїнь серіалу.

А чи любите ви малювати? Тоді відкривайте чорно-білі ігри клуб Вінкс, які ви можете розмалювати і зробити яскравими і красивими. Це ігри - розмальовки. У цих іграх вам буде дозволено самим вирішувати, як буде виглядати ваша улюблена героїня, тому що, додаючи фарби, ви повністю зміните її зовнішній вигляд.

Ігри макіяж. Зізнайтеся, користувалися ви хоч раз маминої косметикою? І вам, напевно, за це діставалося. В іграх клуб Вінкс вам дозволено брати будь-яку косметику і ліпити з чарівниць красунь.

А які цікаві ігри пропонуються любителям вирішувати головоломки. Логічні ігри в клубі Вінкс представлені в самому широкому асортименті. Одні з них «Пазли». Зберіть з шматочків картини, де будуть зображені ваші улюблені герої. Такі ігри сподобаються маленьким, тому що добре розвивають логіку і мислення. Щоб знайти відмінності в різних картинах, подумати потрібно буде грунтовно.

А якщо раптом стало нудно, у вашому розпорядженні аркадні ігри. Тут дуже знадобляться ваша спритність і швидкість реакції. Ці ігри дуже активні і побігати вам доведеться вдосталь. Разом з дівчинкою Пікс політаєте на килимі -літаку, а разом з Блум розшукає сердечка, тікаючи від відьом.

Заходьте на наш сайт, і вдосталь насолоджуйтесь спілкуванням з улюбленими персонажами прекрасного серіалу Вінкс. Стати чарівницею сьогодні може кожна з вас.