Ігри вихованці

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри для дівчаток вихованці також відносяться до категорій

Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри з літерами Ігри про тварин Їжа Індивідуальність Бігалки Більярд Бургер Вівці Відпочинок Весільні одягалки Вихованці Вода Втеча Гардероб Гармати Гламур Гонки для дівчаток Гонки на велосипедах Даша слідопит Джунглі Дитячий садок Догляд за тваринами Доглядання Дора Доставка Загадки Запам`яталки Зачіски Зоопарк Кільцеві гонки Кольорові ігри Коні Коти Красуні Літо Лабіринти Макіяж Малювання Медицина Мода Модні ігри Модні аксесуари Наука Нянька Обслуговування Одяг Одягалки для дівчаток Осінь Пазли Перевдягалки Перевезення Перукарня Поні Поцілунок Принцеси Прості ігри Пузирі Розвиток Рятувалки Сніг Собаки Стиль Страшилки Творчість Тести Тото Три в ряд Трюки Фарби Ферма Швидкісний спуск Школа Школа монстрів Хай

Ігри вихованці безкоштовно грати онлайн

Хто, як не домашні вихованці, є господарями в будинку. І нехай спробує з цим хтось посперечатися, ті, хто є власниками домашніх тварин, швидко зможуть навести аргументи, чому їхні улюбленці керують в будинку. Домашні улюбленці здатні піднімати настрій, навіть у тому випадку, коли Вам здається, що вже неможливо змінити свій настрій. Вони прекрасно відчувають те місце, де у Вас щось болить, і обов`язково туди ляжуть, якщо говорити про домашніх ссавців. Собачку можна виховати таким чином, що вона буде приносити Вам тапочки або ще якісь вкрай необхідні речі. Домашні вихованці можуть розважати Вас цілодобово своїми незвичайними задумами, Ви тільки встигайте це все знімати на відео.

Але разом з тим, є і друга сторона медалі. Утримання будь-якого вихованця вимагає величезних зусиль. Якщо це собака, то її необхідно щодня вигулювати, прибирати за нею. Якщо це кішка чи кіт, то їх необхідно якнайшвидше стерилізувати, а то проблем не угребете. Якщо це папуга, то вважайте, що шпалер у Вас вже немає. Кожне домашня тварина любить якось псувати меблі та інші речі у Вас в квартирі. Вони можуть в любий момент напаскудити, в будь-якому місці, просто через те, що не розуміють або навпаки, щоб помститися Вам за щось. Важко виїхати з міста кудись на невеликий час, потрібно або брати з собою своїх тварин або шукати людину, яка буде доглядати за тваринами. Але все це легко стерпіти, якщо Ви будете по-справжньому любити свого вихованця, коли він вже стане членом сім`ї, то Ви зовсім забудете, як це жити без тварини.

Домашніми можуть стати найрізноманітніші тварини. Ясна річ, що найпоширенішими є коти і собаки. Але крім них люди тримають таких тварин як папуги, миші, щури, черепахи, риби та багато інших. Є такі люди, які тримають вдома таких екзотичних тварин, як рептилії, павуки і навіть крокодили або змії. Не кожен зможе потримати таку тварину у себе на руках, а люди живуть разом з ними.

В онлайн іграх, які тут представлені Ви будете мати справу найчастіше з такими звичайними тваринами, як собаки чи коти. Можна спробувати онлайн, як це доглядати за такими тваринами, вигулювати їх, годувати, мити, прибирати за ними і багато чого іншого. Також є можливість займатися їх зовнішнім виглядом, підбирати для них одяг і навіть робити зачіски. Ігри з екзотичними тваринами важче знайти, але і такі є, хоча вкрай мало, в основному вони представлені в інших жанрах або загальних категоріях про тварин, адже не кожен тримає таких тварин у себе вдома.