Ігри волейбол онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри волейбол грати онлайн

Найпопулярніша пляжна гра - це звичайно ж волейбол. Тим більше що ця гра унісекс і в неї грають як хлопці так і дівчата. Звичайно є і професійна ліга, там у волейбол грають в залах і на спеціальних майданчиках, але це гра суто для професіоналів. Любителів більше цікавить саме пляжний волейбол, влітку на який пляж не прийдеш, скрізь грають у волейбол.

Правила гри дуже прості. Є дві команди гравців, зазвичай команда складається з 4-5 гравців. Між командами натягнута широка сітка на висоті приблизно 2,5 метра. Для гри використовується легкий м`яч, який можна безболісно бити руками. Гравець з однієї команди подає м`яч з дальнього від сітки кута, подає за допомогою сильного удару по м`ячу. Щоб прийняти і відбити м`яч команда має всього три удари, але ці удари потрібно здійснювати по черзі, тобто один учасник команди не може сам здійснювати всі удари поспіль. Зазвичай після подачі, перше торкання - це безпосередній прийом м`яча, друге торкання - це легке підкидання м`ячика, щоб зробити сильний третій удар, який і направляє м`яч у бік супротивників. За правилами гри м`яч повинен торкнутися підлоги на території команди супротивника, якщо м`ячик перелітає цю територію, то очко зараховується команді, яка приймала удар. Не можна також здійснювати більше трьох ударів поспіль, не можна м`ячик ловити в руки, потрібно постійно бити або підкидати його. Грають зазвичай до 11 очок, але також може продовжуватися гра і до 22 очок.

Для гри у волейбол потрібно бути добре фізично підготовленим, мати сильний удар рукою, бути не маленького зросту і завжди бути готовим впасти на підлогу, тільки заради того, щоб зловити м`ячик. З волейболом ми знайомимося ще в школі, погана та школа в якій немає майданчика для гри у волейбол. Спрощеним варіантом цієї гри є піонер-бол в якому м`ячик ловиться руками і його перекидають від гравця до гравця, також можна здійснювати кілька кроків перед тим, щоб кинути м`ячик. Ця гра популярна серед маленьких дітей і вже пізніше вони починають грати в справжній волейбол зі своїми жорсткими правилами і падіннями.

У онлайн іграх у волейбол можна грати як на пляжі так і в залі. Це командна гра і в неї можна грати одному гравцеві, а можно й вдвох, кожен гравець за свою команду, або ж один на один. Ігри волейбол на двох абсолютно безкоштовні і без реєстрації. Є деякі варіанти ігор, де учасники відбивають м`яч не руками і головою, але ще більш цікаві ігри в яких замість м`ячика використовується бомба, тут потрібно бути ще більш акуратними.