Ігри вогонь

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри вогонь безкоштовно грати також відносяться до категорій

Gravity Defied Worms Ігри на увагу Ігри про тварин Інопланетяни Автомобілі Арена Атака Бігалки Бен 10 Битви Блоки Бої Бомби Братц Бросалки Війни Веселі ігри Взривалки Влучність Вогонь Вогонь і вода Вода Втеча Гармати Герої Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на мотоциклах Губка Боб Дорогоцінності Дракони Екстрим Екшн Замки Запускалки Збиралки Зброя Зима Знайди відмінності Зомбі Катапульти Квести Коридори Космічні ігри Космос Коти Лінії Лучник Місто Магія Монстри Мотоцикли Мурашки Наруто Новий Рік Оборона Одяг Одягалки для дівчаток Олімпійські ігри Онлайн ігри Офіс Пінгвіни Пірати Паркур Подорожі Пригалки Робота Руйнування Рятувалки Середньовіччя Система Собаки Стрілялки для хлопчиків Стрибки Танки Тачки Три в ряд Фентезі Черв`яки Шарики Швидкість Шутери

Безкоштовні ігри вогонь

Вогонь - одна з основних природних стихій. У природі чотири основні стихії: вода, земля, повітря і вогонь. Саме вогонь є найнебезпечнішою стихією. Якщо людина вміє правильно і розумно поводитися з вогнем, то він приносить тільки користь, він дає нам тепло в холодні дні, готує нашу їжу, допомагає при різних виробничих процесах. Але якщо з вогнем ставитися недбало, то він може нанести дуже багато шкоди. Тільки від вогню загинуло багато людей і було знищено не одне місто. Саме вогонь є головним процесом, який відбувається при використанні вогнепальної зброї, саме вогонь може нести багато горя і проблем. Вогонь сильна стихія, яка вимагає жорсткого контролю. Сам по собі вогонь не можна взяти або поміряти, на відміну від води або землі, вогонь - це тільки результат горіння якогось матеріального предмета. При такому горінні виділяється величезна кількість енергії, яка світиться випромінюючи інфрачервоне світло, який ми вже й бачимо у вигляді вогню. При дуже різних температурах і різних об`єктах горіння вогонь може мати різні кольори, переважно він жовтий з червонуватим відтінком, але він також може бути червоним, синім, рожевим, фіолетовим і навіть зеленим. Зеленим він буває тільки коли горить якась дуже не приємна синтетика. Саме завдяки вогню і існує життя на нашій планеті і всі процеси, які відбуваються на нашій планеті, відбуваються завдяки вогню. А адже центральна зірка на ім`я Сонце, яка знаходиться в центрі нашої галактики і є великим вогненним шаром, який випромінює теплі промені. Вона настільки нагріта ця зірка, що випромінює величезну кількість світла і тепла, яке і підтримує життя на нашій планеті.

Вогонь в онлайн іграх дуже часто зустрічається опосередковано, адже в багатьох онлайн іграх використовується та чи інша вогнепальна зброя. Але в іграх, які зібрані в цьому жанрі, Вам доведеться зустрітися з вогнем один на один і підкорити його, до того як він підкорить Вас. В даних іграх доведеться проводити різні маніпуляції, як з самим вогнем, так і предметами, які знаходяться у вогні.

Якщо Ви не боїтеся цієї стихії і хочете її підкорити, то Вам точно знайдеться, що тут робити.