Ігри вогонь і вода

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Онлайн ігри вогонь і вода

Не так давно з`явилася цікава гра, яка за короткий час змогла буквально підкорити любителів пригодницьких онлайн ігор. У грі відмінно поєднуються дві протилежні стихії - вода і вогонь. Вогонь символізує запальність, гарячий характер, який викликає палкі емоції; вода - навпаки, символізує спокій, затишшя. Як же вдалося поєднати два таких протилежних характер, дві ці стихії? Все досить просто, ігри, які представляються в цьому жанрі, розповідають про історію дівчинки та хлопчика, які були створені цими стихіями, відповідно дівчинка - водою, а хлопчиком - вогнем. Вони повністю володіють здібностями, якими нагородила їх природа.

Дівчинка може проробляти різні маніпуляції з водою, ну а хлопчик з вогнем. І якщо дивитися по грі, то коли на шляху зустрічаються перешкоди у вигляді озера з водою, то дівчинка може спокійно долати це озеро, ну а хлопчикові доводиться його перестрибувати і теж саме трапляється в протилежному випадку. Характерно те, що в грі дівчинка-вода, коли знаходиться поруч з хлопчиком-вогнем, то вона його не гасить, а вони можуть бути поруч без якихось наслідків.

У них по дорозі зустрічаються різні перешкоди і пригоди, в яких вони відмінно допомагають один одному. Вогонь може щось спалити, ну а дівчина, при необхідності, затопити. Кожен з цих героїв зобов`язаний збирати талісмани, які їм належать, вони позначаються відповідним кольором. Є кілька версій цієї гри в якому головні герої опиняються в різних пригодах. Їм потрібно пробратися через містичні місця, де вони оточені якимись небезпеками. Що характерно, то управління в грі здійснюється одночасно двома героями, хлопчиком управляють завдяки клавішам W, A, S, D на клавіатурі, а дівчиною стрілками клавіатури.

Більш ефективною буде гра, якщо Ви запросите свого друга або подругу, щоб вони допомагали Вам долати усі труднощі в грі, тому що керувати відразу двома героями досить важко і буде не просто долати якісь динамічні перешкоди в рівні, де необхідно буде задіяти одночасно двох героїв. Та й удвох значно цікавіше грати, ніж самому, можна легко обговорити план подальших дій. Загалом якщо Ви ще не пробували грати в цю гру, то пора б вже почати, тому що вона Вам сподобається з перших хвилин. Безліч цікавих рівнів в яких доведеться зустрітися з черговими труднощами, хороша бродилка в якій потрібно високий інтелект і винахідливість.