Ігри водіння

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри симулятори водіння

Стати хорошим водієм, вміти красиво і безпечно водити автомобіль дуже не просто і це вимагає значних фізичних і розумових зусиль. Коли людина веде автомобіль її мозок працює дуже інтенсивно, адже вона стежить за дорожнюю обстановкою, одночасно сприймає і аналізує інформацію, та ще якось адекватно повинна на неї реагувати.

Для того, щоб водити машини не достатньо одного права на водіння. Адже в нашій країні найчастіше воно виходить далеко не законним шляхом, а просто купується за якийсь хабар. Потрібні ще навички, які отримуються від практики водіння, а ці навички можна отримати безпосередньо на самій дорозі на водійському місці автомобіля, а не з боку. Добре, якщо у Вас коробка перемикання передач автоматична і Вам не варто ще замислюватися над тим як рушити з місця і як перемикати передачі, тоді є можливість повністю стежити за дорожньою обстановкою. Десь далеко від великого міста вчитися водити автомобіль набагато легше, ніж у великому мегаполісі, де просто величезний потік машин. Крім того у нас люблять їздити на автомобілі дуже сильно нехтуючи правилами дорожнього руху, тому варто дивитися в обидва ока ще більш уважно. Але до того, як їздити в умовах міста потренуйтеся для початку відчувати габарити машини і як йдуть колеса автомобіля, яким Ви керуєте. Цьому навчитися не так складно. На наших дорогах їздити надзвичайно небезпечно, адже крім того, що дуже багато горе-водіїв, які у будь-який момент можуть створити аварійну ситуацію, так ще й дорожнє покриття далеко не найякісніше, яке теж впливає великим відсотком на причини різних дорожньо-транспортних пригод.

Ігри які представлені в цьому розділі не навчать Вас добре водити справжній автомобіль, але Ви зможете на деякий час перенестися в ту обстановку водіння і відчути на власній шкурі, як же все таки це не просто водити автомобіль. В іграх все набагато простіше і немає тієї потенційної небезпеки, яка існує на справжніх дорогах. Кожен маленький хлопчик, а іноді і дівчинка мріють водити справжній автомобіль, але поки цим Ви зможете зайнятися тільки в онлайн іграх. Адже з якого віку дозволено водити автомобіль? Правильно, тільки з 18 років самостійно. Поки тренуємося тут, щоб при досягненні цього віку сміливо вийти на дорогу і довести всім оточуючим і самому собі, що Ви вже здатні водити справжній автомобіль.