Ігри на влучність

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри онлайн на влучність також відносяться до категорій

Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри про тварин Їжа Інопланетяни Автомобілі Алкоголь Атака Бійці Більярд Баскетбол Бейсбол Бен 10 Битви Бомби Боулінг Бросалки Відпочинок Вантажівки Вестерни Взривалки Влучність Вода Вуличні ігри Гармати Гаррі Поттер Гольф Гравіті Гриби Губка Боб Дінозаври Дартс Джунглі Дора Екшн Жуки Запускалки Зброя Золото Золотошукач Зомбі Зума Йетіспорт Катапульти Квіти Кидалки Кобвої Кольорові ігри Комахи Конвеєр Космічні ігри Космос Коти Кролики Лабіринти Лучник Ляльки М`ячик Мавпи Магазин Маріо Монстри Море Морські ігри На спритність Настільні ігри Наука Оборона Обслуговування Охорона Підземелля Підривалки Пінгвіни Пірати Пенальті Пляж Покемони Поліція Поцілунок Природа Прості ігри Птахи Пузирі Реакція Рибалка Рогатка Руйнування Русалки Русалочка Рушниці Рятувалки Самураї Середньовіччя Смайлики Снайпер Спанч Боб Стрільба з лука Стрілялки для хлопчиків Стрибки Танки Тир Трюки Фізика Фентезі Ферма Фрукти Футбол Хокей Шарики Швидкість Шутери Яйця

Грати в ігри на влучність

Просто вміти стріляти і користуватися зброєю справжньому чоловікові, солдатові і захиснику своєї батьківщини не досить, крім цих навичок чоловік повинен мати ще і відміннe влучністю. В сучасних умовах бою використовується дуже точне зброя, яка здатна вражати людську ціль на сотнях метрів, а деколи і декількох кілометрів і для того, щоб ефективно використовувати таку зброю з такою далекобійністю і потрібна гранична точність і відмінний зір. Людське око має певні обмеження в дальності зору, але його можна штучно подовжувати за допомогою спеціальних оптичних приладів. Завдяки таким приладам ми можемо дивитися вдалину на кілька кілометрів або навіть десятків. А ось коли в такому приладі зробити мітки і встановити його на якийсь вид великокаліберної зброї - виходить відмінне снайперська зброя далекого бою і тут вже лімітуючий фактор в попаданні залишається за людиною. За його здатністю навести приціл зброї на ціль і утримати міцно цю гвинтівку, щоб не було випадкових осічок.

Тут зібрані ігри, які будуть розвивати Ваші здібності у стрільбі по різним цілям, як статичним, так і динамічним. І то який рівень стрільби буде продемонстрований залежить повністю від Ваших здібностей. Дані гри не тільки демонструють здатності до стрільби, а й дуже добре тренують влучність і створюють всі умови для її подальшого розвитку. Щоб стріляти влучно і бути успішним снайпером потрібна тренування не однієї години, для цього потрібно багато часу і кожен день необхідно хоча б трохи стріляти по різним цілям. В іграх надається така можливість, тут можна стріляти по найрізноманітнішим цілям, якщо в одній грі Вам не сподобається мішень, то Ви зможете знайти в іншій грі таку, що точно зможе сподобатися. Є можливість стріляти, як одиночними патронами, так і цілими чергами, хоча при стрільбі чергами влучність значно падає і розкид куль на мішені стає дуже великим.

Тренування своєї влучності і здібностей швидко адаптуватися до умов місцевості для проведення точної стрільби дуже потрібні навички, які в будь-якому випадку будуть Вам корисні. Адже існує багато видів стрільби, які використовуються в мирних цілях. У нинішній час створено безліч загальнодоступних тирах в яких можна вистріляти одну або пару обойм і дізнатися для себе яким рівнем стрільби володієте Ви.