Військові ігри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Грати в військові ігри безкоштовно

З давніх часів багато народів те й робили, що брали участь в різних війнах причиною яких безсумнівно була територія. Всі народи і нації під різними владиками хотіли розширити свої володіння. Звичайно ж, що всі ці війни були безглуздими втратами людських життів і гальмували розвиток нормального цивілізованого гуманного суспільства. Всі розвинені країни і зараз мають в своєму озброєнні армію і певну кількість демобілізованих людей, які в разі виникнення війни можуть бути швидко покликаними із запасу. Ці війська нації мають на випадок потенційної загрози інших націй і для збереження зовнішнього суверенітету і незалежності. Крім того будь-яка країна має внутрішні війська, які займаються внутрішньою безпекою і спокоєм.

Ігри про війну, в ці ігри цікаво грати саме справжнім чоловікам, в жилах яких кипить кров і в чиїх м`язах грає тестостерон. Військові ігри розвивають логічне мислення, вміння вибудовувати свою стратегію, військові навички за допомогою яких Ти стаєш непереможним суперником. Щоб перемогти в таких іграх потрібно вміти думати унікально, не типово, так, щоб перехитрити свого суперника. Продумувати всі дії наперед і можливі шляхи розвитку подій на бойовому полі. Щоб грати в такі ігри треба бути хорошим стратегом і тактиком, знати як веде себе противник на полі бою, знати чим він озброєний і як буде краще його знешкодити.

У військових іграх онлайн ти можеш повправлятися в управлінні найскладнішою технікою, кораблем, танком, підводним човном, літаком і вертольотом, а також постріляти з усіх видів зброї, від пістолета до автомата, від гранатомета до лазерної зброї. Руйнувати всілякі військові стратегічні об`єкти і ворожу бойову техніку. Знищувати цілі чужі армії. Необхідно буде не тільки нападати на противника але і вести оборонні дії. Знати, як правильно розставити свою бойову техніку і як її раціонально використовувати. Захищати свою батьківщину і боротися за праве діло.

Ігри військові мають як свій сценарій, що часом буває дуже фантастичний, так і заснований на реальних подіях за часів першої та другої світової війни, за часів Афганської війни і час війни в Сайгоні. Вони дуже динамічні і не змусять Вас нудьгувати. Кожна прожита хвилина в таких віртуальних онлайн іграх на вагу золота. Вдалих Вам баталій!