Ігри віруси онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Грати в ігри вірус

Окремою імперією неживих організмів представляються віруси. Саме біологічні, а не комп`ютерні віруси. Чому неживі організми? Все дуже просто. Віруси не здатні самостійно існувати і розмножуватися, а робити вони це можуть лише в організмі господаря, використовуючи при цьому його ресурси і іноді навіть цілі клітини. Віруси складаються всього з білкової капсули та інформації, яка зберігається у вигляді РНК або ДНК (для вірусів комах) в цій білковій капсулі. Вони можуть існувати сотні і тисячі років в стані очікування і коли потрапляють в живий організм, відразу ж починають функціонувати і відтворюють собі подібних. Віруси бувають різні, і шкідливі і корисні. Віруси людей і тварин, віруси рослин і навіть віруси бактерій. Більшість же вірусів є шкідливими і навіть вкрай небезпечними для організму людини і можуть викликати летальний результат, якщо потрапляють в людський організм. Віруси рослин теж дуже шкідливі, тому як викликають хвороби у рослин, які призводять до зниження врожаю. Але є і корисні віруси, яких не так багато і вони були не так давно відкриті людиною. Це віруси бактерій, так звані бактеріофаги, які призводять до загибелі шкідливих бактерій, які можуть знаходиться в організмі людини. У наш час, під час розвитку біотехнологій та генної інженерії людина вже практично сама навчилася створювати різні віруси, збираючи їх код РНК з окремих нуклеотидів. Так, тепер можуть бути створені віруси, які будуть наносити шкоду не самим людським організмам, а тим хворобам, які вражають людей і тварин, зможуть боротися з раковими пухлинами. Вже зараз знайдено багато вірусів, які використовуються в біологічному захисті рослин від шкідливих комах і грибних хвороб. Так як біотехнології не стоять на місці, то в недалекому майбутньому можна очікувати навіть якусь панацею від здавалося б таких страшних організмів, які до цього тільки вбивали мільйони людей.

Походження вірусів і для чого вони були створені досі тривожить уми вчених. Існує версія, що віруси не еволюціонували на нашій планеті, а потрапили на Землю з космосу на якомусь метеориті, але все ж залишається відкритим питання їх еволюції. І якщо вони еволюціонували на іншій планеті, то значить там були умови для їх розвитку, а значить можливо існує або існувала така ж форма органічного життя, як на нашій планеті. Багато хто вважає, що мета вірусів - контролювати рівень населення на нашій планеті, бо якби не було епідемій чуми або інших лих раніше, то можливо в наш час планету вже чекало було перенаселення. Ще цей факт доводить те, що віруси завдають удару самим незахищеним верстам населення або тим, хто веде безрозсудний спосіб життя (випадкові статеві зв`язки, наркоманія тощо).

Крім біологічних вірусів існують ще й комп`ютерні віруси, які подібно біологічним існують. Вони також можуть розмножуватися тільки в організмі господаря, а це саме в програмній оболонці комп`ютера. Були створені для того, щоб шкодити користувачам персональних комп`ютерів. Зараз часто віруси створюються для того, щоб користувачі купували антивірусне програмне забезпечення. Віруси в комп`ютер потрапляю в основному з інтернету через не зовсім якісні ресурси і деколи завдають колосальних збитків власникам комп`ютерів, а саме інформації, яка зберігається на цьому комп`ютері.

Віруси в флеш іграх зустрічаються як у своїй біологічній формі, де Вам потрібно за допомогою якихось антитіл з ними боротися. Також вони зустрічаються і як грізні комп`ютерні віруси, де Вам доведеться тримати активну оборону проти в них використовуючи при цьому саму різну зброю. В онлайн іграх боротися з вірусами значно цікавіше і безпечніше, ніж це робити в реальному світі. Це динамічні ігри з швидким сюжетом, де Вам потрібно буде проявляти завзятість і завойовувати нові позиції.