Ігри онлайн Вінні Пух

Веселий герой, який просто жити не може без меду і своїх друзів. Вінні Пух завжди придумає якусь витівку, щоб розважити себе і своїх друзів і нікому нудно не буде після цього ні йому, ні його друзям, ні глядачеві, який дивиться за цим дійством з боку.

Вінні Пух головний герой однойменного радянського мультика, який набрав дуже велику популярність і за кордоном і став транслюватися на багатьох іноземних каналах і навіть почали випускати закордонні версії з цим героєм. На цьому мультику вже виросло пару поколінь, тому зараз його відмінно знають як діти, так і дорослі і він в нинішній час дуже популярний серед багатьох дітей. Спочатку це був не мультик і казка Алана Мілна про доброго ведмедя, який живе в лісі. Вінні Пух - це простий і дуже добрий ведмідь, який живе в своїй барлозі. Як і всі ведмеді він просто обожнює мед, але нормально його добути в нього не виходить, він завжди наривається на бджіл, які його нещадно жалять. За глечик з медом він готовий провернути будь-яку справу. У Вінні дуже добра душа і він не може заподіяти комусь біль або якихось страждань. Він завжди допоможе своїм друзям за чим би вони до нього не звернулися.

Друзі Пуха теж дуже відомі багатьом дорослим і дітям особистості. Найбільш близьким його другом є свинка на ім`я П`ятачок, який за сюжетом мультика живе в дереві. П`ятачок дуже боязкий персонаж і боїться практично всього на світі, найбільший його страх - це темрява, також він боїться всього, що пов`язане з темрявою. Але тим не менше він завжди вірний своєму ведмедю. Ще одним відомим персонажем є ослик Іа-Іа, який відрізняється своїм інтелектом (навіть вміє писати, на відміну від всіх інших) і дуже повільним характером, він як і всі інші ослики ніколи і нікуди не поспішає. Ще ми чудово знаємо про сову, яка дуже мудра і ці друзі практично завжди вдаються до неї за якоюсь порадою, хоча порада може бути зовсім безглуздою. Пізніше до цих головним персонажем ще приєднуються такі тварини як ховрах, тигр і деякі інші.

В онлайн іграх він теж набрав не малу популярність. Тут представлені ігри в яких братиме участь Вінні Пух, це не пригодницькі ігри у відмінності від мультика, а прості аркади в яких потрібно буде розгадувати якісь загадки, допомагати Вінні добувати мед і виконувати ще якісь дії. Ігри дуже прості в сюжеті і сподобається великій кількості дітей, грати в них легко і не з примусу, з цього відразу беріться за гру не роздумуючи.