Ігри в стилі вестерн

Гарячі перестрілки, дикі погоні, бари та життя насичена пригод і драйву все це чекає героїв цих ігор і Ви можете спробувати цього життя разом з ними в цих онлайн іграх. У слові вестерн знаходиться корінь «вест», що дослівно з англійської перекладається, як захід. Тобто, це ігри, які показуються різні події, що проходили на дикому заході в 18-19 столітті, коли захід Сполучених Штатів Америки ще тільки освоювався і на тих диких степах відбувалися різні перестрілки і погоні на конях між злочинцями і шерифами.

Головними героями таких ігор є ковбої, саме ці безстрашні хлопці колись розсікали по просторах дикого заходу, грабували банки, ховалися від закону і любили спускати всі свої гроші в барах. На персонажі ковбоя засновані всі вестерни, адже вони вміли абсолютно користуватися револьвером і могли в лічений час перестріляти всіх своїх супротивників. Також були добрі ковбої, які допомагали шерифами і займалися пошуком лиходіїв.

Існує навіть жанр фільмів, які так і називаються. Ось у них дуже часто порушуються проблеми, які були на дикому заході. Природно найбільшим чином розкривається проблем злочинності, яка там колись існувала. Також інші різні соціальні проблеми, аж до того, що у умовах піщаних регіонів і сухих степів були дуже слабенькі врожаї сільськогосподарських культур. На дикому заході в основному займалися видобутком корисних копалин, серед яких було і золото. Але не дивлячись на все це рівень життя був нижчим, ніж на сході і жителі вели активну торгівлю з іншими регіонами, в яких купували продукти харчування.

Також вестерном називається стиль верхової їзди, який дуже сильно поширений в США і набирає популярність в інших країнах, також і в Європі.

Ігри цього жанру зможуть порадувати Вас своїм гострим сюжетом. Тут Вас очікую погоні на конях і смертельні перестрілки в яких зможете проявити всі свої якості досвідченого стрільця. Є ігри в яких Вам потрібно буде проявити добру реакцію і застрелити свого супротивника ще до того, як він подумає витягнути револьвер з кобури. Життя на дикому заході вельми не просте будь то Ви простим робітником або ж відчайдушним борцем за справедливість. Кожного разу на Вас будуть чекати якісь небезпеки з якими можна буде познайомитися в іграх цього жанру. Доведіть собі і іншим, що зможете бути справжнім ковбоєм і постояти за свою честь.