Ігри про весну

Весна завжди вважалася символом відродження, порою розквіту. В єдиному пориві пробуджується вся природа. Скільки в ній сили і прагнення до життя! Вона може прийти по-різному: теплим промінням і легким вітерцем, а може грозами і бурхливими потоками. Та не зважаючи ні на що, все навколо чекає її приходу. Життєдайні соки живлять землю,на деревах набухають бруньки, пробивається травичка, зовсім скоро розквітнуть ніжні квіти, чути спів пташок, а повітря стає таким приємним і пахучим, що його хотілося б випити. Згадується зараз, як красиво і тонко описує прихід весни на Поліссі Бунін в творі «Олеся», чуттєві трелі в концерті «Весна» («La primavera») Антоніо Вівальді, ніжність композицій Ісаака Шепарда.. З потеплінням на вулиці наступає і потепління в душі. Ми хочемо вибратись із закритого простору власних домівок, вирватись з меланхолійного стану душі, скинути з себе все, що заважає вільно жити. Нікому вже не хочеться сидіти вдома біля телевізора і пити безмірну кількість чаю на кухні, а хочеться прогулятись парком, виїхати до лісу, водойми, покататись на велосипеді чи роликах. З величезним запалом ми будуємо плани: куди б поїхати, де побувати, з ким зустрітись, що подивитись і прочитати? Стає радісно ,коли згадуємо скільки чарівних свят попереду, як буде квітнути деревце за вікном, а потім все танутиме в зелені. Напевно, саме такий душевний настрій, після холодних зим і авітамінозом організму, дає нам сили працювати і втілювати свої плани.

Саме час, щоб знайти собі нове хобі чи зайнятися спортом, тим більше, що навесні нам не обов`язково іти в спеціальні зали ,а можна побігати вулицями чи в парку, якщо є можливість. Повернути собі хорошу форму можна не тільки виснажливими вправами, а й, наприклад, танцями. Хорошою альтернативою є йога. Багато людей помиляється, думаючи, що це пуста трата часу і якесь мугикання під музику. Йога – це філософія, спосіб відпочити, заспокоїтись і набратись позитивної енергії. А ще до цього списку добавте те, що позиції для йоги дуже добре розминають тіло і треба теж прикласти певних зусиль для їх виконання.

Оновлення хочеться не тільки в душі, оновлення хоче наша домівка ,наш гардероб. З яким задоволенням ми ховаємо в шафи й антресолі важкі куртки, дублянки, чоботи, черевики. Після їхнього зняття здається, що ви стали легшими вдвічі. А дівчата-модниці взагалі ще з середини зими починають купувати обновки, або вирушають на шопінг при найпершій можливості. А потренуватись з вибором речей Ви можете в цьому розділі ігор. Одягти модель для показу чи супер-зірку для червоної доріжки, допомогти подрузі з вибором аксесуарів, підібрати модні відтінки сезону і т.д. А якщо Вам захотілось помалювати, то можете потренуватись з весняними пейзажами в іграх, а вже потім спробувати на полотні чи папері. Хорошого Вам відпочинку і натхнення.