Ігри весілля онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри весілля

Апофеозом будь-якої щасливої історії є весілля. Настільки довгоочікувана подія, безумовно, вимагає самої ретельної підготовки. Адже права на помилку у молодят немає.

І нехай ваше торжество ще не скоро, його генеральну репетицію можна провести прямо зараз. Тому що це, по-перше корисно, а по-друге, дуже цікаво. Не вірите? Переконайтеся самі! Граючи в

Ігри для дівчат

.

Список справ

Так, попрацювати доведеться грунтовно. Але це приємні клопоти. Що ж вам належить зробити?

Вибрати місце для церемонії . Врахуйте, що його можна провести де завгодно - біля моря, під склепіннями готичного замку, в Лас-Вегасі, Венеції і навіть в дельфінарії. Різноманітність велика, тому вирішуйте, куди рветься ваше серце.

Організувати банкет . Прикрасьте столи, продумайте меню, підготуйте розважальну програму. І не забудьте про торт. Великий, багатоярусний, з мініатюрними фігурками нареченого і нареченої нагорі. Ну і краса! Так вашим талантам просто ціни немає!

Підібрати вбрання . Ах, ці вінчальні сукні. Елегантно хвилясті, пишно крінолінові, спокусливо екстравагантні - ігри для дівчаток Весілля не обмежують підростаючих стилістів у виборі образу для нареченої. Так що зупинка тільки за фантазією.

Персонажі

Зробити своє одруження самим чудовим мріють всі:


  • Казкові принцеси
  • Веселі привиди
  • Таємничі вампіри
  • Граціозні русалки
  • Милі янголята
  • Зухвалі дівчата-пірати


Однак у них не вистачає на це ні знань, ні натхнення. Погодьтеся стати головним організатором ідеального свята? Вам же це зовсім не складно, а закохані парочки назавжди запам`ятають вашу доброту.

Думаєте, сюжети про весілля в століття брутальних супергероїв і гламурних красунь вже не актуальні? Не судіть упереджено. Адже такі поняття як `любовь` і` вірність` не знають тимчасових рамок і расових обмежень. Адже кожен з нас дбайливо зберігає в пам`яті перше побачення, перший букет, перший поцілунок.

У нинішніх юних геймерів ще все попереду. А зараз маленькі дівчинки з завмиранням диханням спостерігають за розгортаються в віртуальному світі подіями. Вони вчаться життю. І планують своє майбутнє.

Тихіше! Не вспугніть мрію!