Ігри вертольоти онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри вертольоти грати онлайн

Вертоліт вельми цікавий повітряний засіб для пересування. Чим же він так цікавий? А хоча б тим, що здатний літати як вертикально, так і горизонтально, як вперед, так і назад, в одну і в іншу сторону, тобто у всіх трьох вимірах нашого об`ємного світу. Знайдіть ще хоч один засіб для пересування, який здатний так рухатися. Його рухи можуть повторити тільки комахи.

Завдяки чому вертоліт здатний так літати? А все дуже просто, у нього є гвинтові лопаті, які при обертання створюють під собою більший тиск, ніж він є зверху лопатей. Хоча в принципі це всім відомо, але виникає інше питання, а як же він може рухатися вперед, назад або в якийсь бік? Тут теж є своє пояснення. Щоб почати вертольоту рухатися вперед у нього включається спеціальний механізм, який трохи зменшує кут розташування лопастей попереду і таким чином, коли вони проходять точку попереду носа вертольота, то тиск під ними стає меншим і вертоліт трохи нахиляється вперед і починає свій рух в тому напрямку. За таким же принципом здійснюється рух в будь-яку іншу сторону. Є вертольоти у яких один основний гвинт і інший додаткові збоку, щоб обертався сам гвинт, а не весь вертоліт. Є такі вертольоти в яких розташовано два однакових гвинта, вони можуть бути розташовані поруч або ж один під іншим. Такі машини в основному використовуються для перевезення важких вантажів.

Вертольоти використовуються в основному в бойових завданнях. Але також вони мають широке застосування в рятувальних операція, особливо якщо вони проводяться у важкодоступних для автомобілів місцях. До того ж вони володіють високою мобільністю і можуть легко маневрувати в будь-яких умовах. За цим дуже часто ці літальні апарати використовуються для патрулювання міста. На них також можуть пересуватися глави держав або інші чиновники, яким терміново потрібно добратися в якесь віддалене місце.

Найцікавіші з ігор літалок - це літалки на вертольотах. Літати на вертольотах складніше ніж на літаку, адже він може з місця полетіти як по-вертикалі - вгору так і по-горизонталі - вперед. І уміти літати в різних напрямках не так просто, тут потрібно освоїти цю майстерність через практику польотів. У онлайн ігрі літати на вертольоті звичайно ж не так важко, скоріше більше забавно ніж важко, але всеодно для того, щоб стати першокласним пілотом вертольота в онлайн ігрі потрібно потренуватися. А якщо вертоліт ще й бойовий, озброєний найскладнішою зброєю, то потрібно ще ё уміти одночасно вести стрілянину й управляти самим вертольотом.