Грати в утікалки

Що легше тікати або наздоганяти? Найчастіше тікати значно легше, ніж наздоганяти, адже той хто тікає попереду і сам може вибирати маршрут і умови по якому йому бігти. В онлайн іграх, які представлені в цьому жанрі Вам потрібно буде тікати, при чому робити це доведеться в самих різноманітних і часом навіть екстремальних умовах. Все, що Вам варто зробити - це сховатися від поля погляду Вашого супротивника або ж відбігти від нього на безпечну відстань. У цих динамічних іграх потрібно буде грати, як за справжніх людей, так і за якихось тварин, міфічних істот або навіть за роботів. При цьому доведеться використовувати як свої ноги, так і різну техніку, а це і мотоцикли, і велосипеди, і машини, і літаки, загалом все, що завгодно, що приводиться в дію від якогось двигуна або механізму. Дії бувають на суші і на воді, можуть бути під землею або в повітрі, навіть у космосі можна від кого втікати.

Є значна частина ігор в яких Вам доведеться відчути зворотний бік медалі й самому наздоганяти когось. Тут Ви можете побувати в ролі поліцейського, який женеться за практично невловимими злочинцями або ж у ролі мисливця, який намагається наздогнати дику тварину, що тікає щодуху від Вас. У будь-якому випадку наздоганяти когось або щось буде значно складніше і тут потрібно більше сил і енергії. Тим більше злочинці за якими потрібно буде ганятися, завжди вигадують різні хитрі виверти і зловити їх стає практично неможливим. У більшій частині ігор потрібно буде ганятися за якимись дикими тваринами по джунглях або в лісі, так само і за домашніми на простій фермі.

Управління в таких іграх здійснюється як від першої особи, так і від третьої. Щоб тікати Вам потрібно буде просто натискати кнопку вперед і маневрувати кнопками ліво-право. Але є не великий відсоток ігор в яких, щоб тікати Вам потрібно буде натискати поперемінно якісь кнопки і Ваш герой буде набирати швидкість, так значно важче, але видно, що Вам, як і героєві потрібно активно працювати. Сюжети для ігор теж дуже різноманітні, тут фантазія творців може Вас дуже сильно порадувати. Це може бути якась спортивна тематика або космічна. А ось в космосі тікати від когось взагалі легко, це саме відмінне місце для ігор цього жанру, адже у Вас є великий простір місця для маневрів. Якщо Вам стало нудно і Ви не знаєте чим же себе зайняти, то включайте одну з ігор в цьому розділі і вперед бігати і весело проводити час разом з різними героями.