Тюнінг гри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Тюнінг ігри грати онлайн

Найулюбленіше заняття будь-якого автолюбителя - це звичайно ж тюнінг. Тюнінг розділяється на дві категорії: тюнінг екстер`єру, зовнішнього вигляду машини і тюнинг інтер`єру, салону автомобіля. Більш росповсюдженим є тюнінг зовнішнього вигляду автомобіля. Це дозволяє автолюбителю виділитися з потоку однакових автомобілів, зробити свій автомобіль унікальним, проявити фантазію і креативність.

Адже зовнішній вигляд автомобіля - це стан душі його власника. Від того як виглядає автомобіль залежить і настрій водія, як це прекрасно коли всі звертають увагу на твою машину, виділяють її з сірої маси звичайных автомобілів.

Але тюнинг має на увазі під собою не тільки зміна зовнішнього вигляду автомобіля, це також зміна його якісних характеристик. Перше, що хочеться змінити або, можна сказати, додати кожному автолюбителеві - потужність автомобіля. На двигун автомобіля дуже часто ставлять різні форсовані установки, які дають більшу потужність, подається більше палива і повітря в результаті виділяється більше енергії. Також можуть збільшувати об`єм камери згорянні палива, а саме розточувати циліндри блоку двигуна. Міняють програмне забезпечення двигуна, щоб економніше використовувати паливо і прибрати якісь заводські помилки. Крім двигуна дуже часто змінам піддається підвіска автомобіля, зовні це може бути не помітно, але при їзді зміни повинні відчуватися. При бажанні ставляться амортизатори пом`якше і їзда в такому автомобілі стає більш комфортною, можуть ставиться більш жорсткі амортизатори для спортивної їзди, машина краще входить повороти, її не так розгойдує, але в ній починає більше трясти. Можуть змінюватися і інші більш дрібні вузли та агрегати. Зовні ці зміни не побачиш, але при їзді все буде відчуватися, особливо якщо Ви будете за кермом цього тюнінгованого автомобіль. Сучасний ринок автотоварів дає нам широкі можливості для тюнінга і можна легко знайти якусь нову деталь для свого автомобіля, яка принесе йому поліпшення. Але не завжди тюнінг призводить до поліпшень, буває зовсім навпаки, якщо до цієї справи не підходити серйозно.

У онлайн іграх тюнінг автомобілів можна потренуватися цій справі і тюнінгувати різні марки автомобілів. Це і звичайні бюджетні авто і навіть vip-автомобілі. У іграх можна зачерпнути інформацію або ідею що і як зробити і зі своїм автомобілем. Тюнінг автомобілів ігри для хлопчиків, хоча треба відзначити що дівчата теж полюбляють красиві автомобілі.