Ігри трюки онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Трюки ігри безкоштовно грати онлайн

Різного роду трюкацтво завжди дивує і радує око, адже скільки б не бачив дивовижних речей, але коли ти сам їх не можеш повторити, вони здаються для тебе чимось нереальним, чимось фантастичним від чого відразу ж захоплює дух. Трюки бувають різні і виконуються в різних видах спорту, але найчастіше вони служать у вуличних видах спорту. Іноді можуть виконуватися тільки зі своїм тілом, іноді ще з якимось предметом і тілом, а іноді всього лише проводячи маніпуляції з якимись предметами. Дуже часто трюки мають на увазі під собою якусь потенційну небезпеку для тіла і мають підвищений рівень травматизму.

Трюки, які виконуються зі своїм тілом, найчастіше мають саме акробатичний напрямок. Тут це акробатика може бути задіяна, як у спортивній гімнастиці, так само в акробатичних номерах клоунів або ж у танцювальних номерах. Але дуже яскравими і вельми небезпечними трюками можуть порадувати представники акростріта, які стрибають акробатичні номери в умовах вулиці і піддають себе дуже великому ризику. Це можуть бути всілякі сальто, кульбіти, піруети та інші різні перевороти, які виконують з дуже великими зусиллями людського тіла. Люди, які виконують подібні трюки, часто задіюються в якихось шоу або на якихось фестивалях. Їх можуть знімати на відео і потім демонструвати те, чому вони тренувалися довгий час.

Ще дуже ефектними трюки виглядають в різних видах вуличного спорту. А саме трюкацтво на скейтборді або на роликах. Особливо, коли їх виконують у спеціальних парапетах або ж обрізаним на половину трубі. Також досить ефектними є трюки на велосипеді, особливо на BMX. Цей велосипед дає дуже широкі можливості для різного виду трюкацтва.

Також трюки показуються зі всякими предметами, можуть бути задіяні кульки, ножі, палиці та багато чого іншого. Іноді різні фокусники граються з людським зором, обманюючи його і показуючи дуже оригінальні трюки, які можуть зачарувати своєю постановкою. Для цього потрібно багато тренувань і, звичайно ж, відмінна спритність рук, які виконують ці фокуси.

У цих іграх Ви зможете побачити самі дивовижні трюки, які виконуються як на велосипеді, дошці або роликах, так і ті, які виконуються всього лише з одним тілом. Є дуже багато фокусів, які легко можна буде повторити самому, якщо вони, звичайно ж, безпечні. Все інше, що Ви тут побачите, в домашніх умовах краще не повторювати.