Ігри три в ряд онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри три в ряд

Ігри онлайн в яких потрібно скласти три або більше однакових, одноколірних кульки або інших фігурок. Після чого однакові фігури зникають і гравець отримує призові бали. Цей жанр ігор один з першим з`явився в ігрових автоматах всіх країн і народів світу, ігри світового визнання - три в ряд.

Не завжди дуже просто зробити таку комбінацію з трьох однакових фігур або кольорів в один ряд, часом доведеться пристойно покрутити ці фігурки, щоб знайти необхідне поєднання або ж стріляти необхідними кульками. Кожен, хто хоч раз грав у гру з даного жанру швидко зорієнтується в аналогічній грі, для цього не потрібно багато зусиль.

В таких іграх, чим в більшій кількості у Вас вийде знищити фігур одночасно, тим більше Ви зможете відразу отримати очок. Іноді тільки завдяки тому, що чим більше фігур зникає, тим більше очок Ви отримуєте і завдяки цьому можна встановити новий рекорд або добитися максимального результату. Самі по собі ці аркади примітивно прості, але користуються просто величезною популярністю серед різних вікових категорій людей. А все це завдяки тому принципу, що чим простіше - тим геніальніше. Також хочеться відзначити, що чим більше задіяно різних фігур або кольорів у грі, тим складніше вона стає, іноді з кожним новим рівнем з`являється якийсь новий колір або фігура і гра стає, настільки складною, що грати в неї практично неможливо і Вас тут же очікує кінець гри. Без сумніву, що дані ігри чудово розвивають логічне мислення, адже в них постійно потрібно шукати якісь нові комбінації, завдяки яким зникнуть фігури.

А пам`ятаєте чудового кубика-рубика? У кого виходило його скласти? Напевно, не багатьом це вдавалося. Так ось саме в кубику-рубику закладений той принцип, що треба складати три кольори в один ряд і цей кубик буде складений тільки за умови, що з усіх сторін в усіх напрямках буде один колір. Це досить складно, але це просто відмінно розвиває Вашу голову. В іграх три в ряд складати і комбінувати щось набагато простіше, але теж дуже цікаво. Такі ігри дуже прості в своєму геймплеї і з цього завоювали практично всі мобільні ігрові пристрої, так що вже говорити про онлайн ігри! Просто граємо і насолоджуємося!

Саме 3 елементи, це та кількість, яка може створювати один ряд. Два елементи це пара і вони можуть бути довільно розміщені, і якщо Ви пам`ятаєте з геометрії, то між двома точками можна провести лінію, яка їх з`єднає. А от між трьома точками пряму лінію можна провести тільки за певних умов, а саме якщо ці точки знаходяться в одній лінії, а не якось хаотично. Тому найчастіше в даних іграх, необхідно займатися розташуванням ігрових елементів таким чином, щоб вони створювали умовну лінію, через яку можна провести пряму. Може бути, кількість елементів і більше трьох, від цього гра стає тільки більш цікавою і в той же час складною. В принципі, це одні з найпоширеніших аркадних ігор, які зустрічаються не тільки в онлайн іграх в інтернеті, але й на інших пристроях, особливо мобільних телефонах або ігрових планшетах. Ще одним величезним плюсом цих ігор є те, що вони не вимагають глибоких знань в флеш програмуванні і не вимагають сильного дизайну, тому над створенням однієї гри може працювати мінімальна кількість людей, аж до однієї людини. Може бути, і з цієї причини їх присутньо так багато в мережі. Хоча потрібний хороший дизайнер для того, щоб промальовувати анімацію в такій грі, адже останнім часом анімація має велике значення, яка робить гру більш яскравою і цікавою.