Ігри трансформери онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри трансформери безкоштовно грати онлайн

Напевно, у кожного хлопчика, є або були в дитинстві іграшки, які були здатні перетворюватися з робота в машинку чи літак. Це й були ті трансформації, які робили їх трансформерами. Такими іграшками завжди було цікаво гратися, адже вони могли бути машинкою, яка добре їздить і в лічені секунди ставати роботом з дуже грізним поглядом, який наводив страх на своїх суперників. Крім того ці іграшки володіли різними світловими і механічними процесами, що надавало ще більше інтересу цих ігор. Один час вони набрали таку популярність, що у дітей, окрім них нічого більше не було, та й їм і не потрібно було нічого більше.

Ця популярність була викликана великою кількістю мультиків про цих роботах. Був однойменний мультик з такою назвою, про боротьбу цих істот між собою, що являв собою страшні воєнні баталії. Крім цього був дуже популярним мультик `Вальтрон` в основі якого лежав робот-трансформер, що складався з п`яти левів, кожен лев був якийсь частина тіла цього робота, кожен цей лев мав якісь свої особливості і сили. Після закінчення показу цих мультиків інтерес до трансформерів трохи вщух.

У 2007 році вийшов повнометражний художній фільм про Трансформерах. Сюжет якого розповідав про вічну війну двох великих націй цих істот. Ця війна зачепила землю, адже на землі колись була їхня база на якій зберігалося секретна зброя. На самому початку фільму раса добрих вояків зв`язується з молодим хлопцем, дідусь якого колись був пов`язаний з цими роботами. Хлопець робить багато послуг трансформерам і виручає їх із складних ситуацій. Йому вдається врегулювати конфлікт, який виникає між прибульцями і урядом Сполучених Штатів. Після закінчення першої частини спільними зусиллями їм вдається придушити расу ворожо налаштованих прибульців. За сюжетом фільму ці роботи здатні трансформуватися в будь-яку машину до якої вони торкнуться і яка буде мати приблизно таку ж масу, як вони самі. Є маленькі роботи, які здатні імітувати кухонні прилади або інші побутові прилади. Саме ці фільми спонукали другу хвилю популярності даних машин.

Ігри за участю цих механізованих істот представляють дуже великий інтерес. Адже в них відбуваються барвисті битви з безліччю спецефектів і дії можуть розгортатися на самих різних майданчиках, як на Землі, так і в космосі. Тут Ви будете літати, їздити, бігати, стріляти, підривати і в цілому приймати участь в дуже захоплюючому екшені. Так що не втрачайте таку можливість насолодиться класною грою.