Ігри Том і Джері

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри Том і Джері грати безкоштовно

Ось уже пару десятків років ці два веселі друга і закляті супротивники радують нас і наших дітей відмінними мультиками. Вони здатні підняти настрій будь-якій дитині в якому б вона ображеному стані не була. Сенс мультика дуже і дуже простий. Головними героями є великий і не зовсім спритний кіт Том і маленька винахідлива мишка Джері. Абсолютно у всіх серіях цей кіт Том ганяється за мишкою Джері в надії зловити її і трохи поласувати. Іноді в нього це практично виходить, але в самий останній момент мишка якимось чином вислизає з рук. Вся іронічність мультика полягає в тому, що під час того, як Том женеться за Джері, він постійно потрапляє в якісь неприємні ситуації, він може зіткнутися з якоюсь перешкодою на своєму шляху, може кудись впасти і розбитися, може сам попастися в свою ж пастку. Загалом кіт є найбільшим невдахою в цьому мультику. Всі серії показується їх неймовірне протистояння, що дуже радує глядача. І завжди мишці вдається втекти від Тома, таким чином зберігши собі життя, якщо б він цього не робив, то, напевно, не було б і продовження цього мультика. Є окремі серії в яких у Тома і Джері з`являється якийсь спільний ворог і вони починають разом проти нього боротися і, звичайно ж, завжди домагаються того, чого хочуть.

Крім основних героїв у мультику ще дуже часто зустрічаються другорядні персонажі, такі як молодший брат Джеррі, ще одна мишка, яка трохи гальмує і не розуміє всієї небезпеки з боку кота. Також дуже здоровий бульдог зі своїм синочком, від цього бульдога кіт дуже часто має якісь неприємності, тому що наривається на його синка або на нього самого. Також у мультику присутня господиня кота, яка постійно кличе його на обід або сніданок.

Головні герої настільки влаштувалися в цьому мультику, що навіть трохи перекочували в інші мультики, де брали участь разом з іншими героями. На основі цього мультика було створено сотні, як онлайн ігор, так і комп`ютерних або ігор на приставці, мобільних телефонах і інших пристроях. Найчастіше в таких іграх Вам потрібно буде вести безпосереднє протистояння головних героїв, але є ігри у яких потрібно буде просто прикрасити їх або знайти якісь відмінності на картинках з ними. Дані гри будуть дуже цікаві для дітей, які є простого фанатами цього мультика. Не варто відмовляти дітям у такому задоволенні.