Ігри теніс онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри теніс

Ігри в теніс онлайн. Теніс - один з найкорисніших видів спорту. При грі в теніс задіюються всі мищці людини, але окрім цього тренуються не лише м`язи але і реакція, кмітливість, рішучість, увага. Ця гра улюблена серед інтелектуалів в усьому світі. Хоч у неї не так багато вболівальників як скажімо у футболу, але проте грати в теніс люблять всі.

Існують також різновиди тенісу, теніс на кортах - великий і теніс на столі - пінг-понг. У пінг-понг грати не менш ціквао і корисно. Можливо при грі в пінг-понг не таке велике навантаження йде на м`язи і суглоби, але інтелектуальне навантаження йде набагато більше, адже швидкість реакції і концентрація уваги потрібна в рази більше ніж на корті.

Але великий теніс теж має ряд своїх вагомих переваг. По-перше гра відбувається на відкритому майданчику на свіжому повітрі, а Ви можете уявити як душно буває в закритих спортивних майданчиках. По-друге рухатися потрібно набагато більше, якщо в настільному тенісі вирішальну роль має реакція, точність і спритність рухів, то в великому тенісі величезну роль відіграє швидкість, яку може набрати спортсмен, щоб дотягнутися до м`ячику, а також сила удару. Ось сила удару деколи має вирішальну роль при здійсненні потужних ударів. Людина здатна з такою силою відправити м`ячик в політ, що суперник просто не зможе його зловити або нормально відбити назад. Завдяки цьому великий теніс сприяє фізичному розвитку, він тримає м`язи в тонусі, вони стають більш пружними. І це стосується не тільки м`язів на ногах або руках, а м`язів всього тіло, адже активно працює і спина і прес і інші найменші м`язи тіла.

Правила в обох тенісах практично однакові. Один з учасників б`є м`ячик на територію свого супротивника. Інший учасник має можливість відразу відбити м`ячик, як тільки він перелетів на його сторону, так і дати можливість м`ячику стукнутися один раз на його половині до удару ракеткою. Якщо м`ячик стукнеться, після удару ракеткою, то учасник втратить очко, також очко втрачається якщо м`ячик вчинив два або більше торкань на майданчику або після першого торкання, відлетів за межі ігрового майданчика. Якщо м`ячик після удару перелітає майданчик супротивника, то гравець який здійснював цей удар відповідно втрачає очко. Правила дуже прості і гра зможе швидко сподобатися будь-якій людині, яка до цього ніколи ще не грала у теніс.

Отже граючи в онлайн ігри теніс ви не лише розвиваєте реакцію і увагу, але також розвиваєтеся інтелектуально.