Ігри таксі онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Таксі по місту ігри онлайн

Зараз ці машини практично повністю заповнили вулиці нашого міста і інколи ми просто не уявляємо свого пересування без таксі. Що собою являє таксі, це машини з водіями, які за гроші перевозять Вас по місту. Ви можете замовити таксі, щоб виїхати десь за місто, але Ви не уявляєте скільки за таку послугу зможе запросити з Вас таксист.

Перші таксі, які з`явилися ще в середині минулого сторіччя були жовтого кольору з характерним малюнком на боці у вигляді маленьких чорних квадратиків. Такі таксі зараз можна побачити тільки на вулицях Лондона або Нью-Йорка. До того ж корпус машини має nhj[b округлу форму, що додає їм особливого шарму.

У сучасних умовах машин таксі в місті дуже багато і таксисти бувають дуже не привітні і грубі, по всій видимості вони забувають про те, що працюють з живими людьми. Життя таксиста істотно відрізняється від життя простого робітника людини. По-перше вони працюють не лише в день, а можуть і вночі, не маючи одного стабільного графіка. Таксисти особливо не шкодують свої робочі машини, а потихеньку розбивають їх на ямках і інших міських перешкодах. Наші таксисти дуже люблять розводити іноземців та можуть взяти з якогось іноземця за подвійним тарифом, а іноді взагалі не реальну суму грошей. Хоча є дуже багато позитивних таксистів з якими можна поспілкуватися на різні теми, дізнатися від них щось корисне. Велика проблема, що дуже багато приватників, які працюють без спеціальних приладів, що міряють відстань і тарифікують, також дуже багато таксистів, які працюють без ліцензії на перевезення. Хоча з цією проблемою міська влада дуже повільно, але бореться, запускаючи все більше і більше спеціально обладнаних машин таксі.

Був знятий французький фільм про таксі, який став користуватися величезною популярністю, внаслідок чого було випущено ще кілька частин цього фільму. У фільмі розповідається про простого хлопця з Марселя, який дуже сильно любив тюнінгувати свою машину Пежо, в результаті чого вона перетворилася на спортивний автомобіль, який в лічені секунди набирав велику швидкість. Цей хлопець потрапив в неприємну переробку і тепер змушений допомагати поліцейським. Фільм комедійних з великою кількістю гарячих сцен.

Ігри, які зібрані тут зможуть Вас перенести на роботу простого таксиста. Є ігри в яких Ви можете вибрати якесь місто, якому віддаєте перевагу для роботи і там працювати, перевозити, клієнтів, заробляти гроші і дивитися за своєю машиною, щоб вона була цілою і завжди заправленою, адже їздити доведеться дуже багато.