Тактичні ігри онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Браузерні ігри тактичні також відносяться до категорій

Worms Ігри для дітей 7 років Ігри про тварин Інтелектуальні ігри Історія Автомобілі Арена Армія Атака Бійці Біологія Бджоли Битви Бої Бомбермен Бомби Будинок Бульбашки Війни Віруси Вежі Вертольоти Гармати Геометрія Герої Гонки на машинах Дорогоцінності Жуки Зірки Замки Запускалки Захист Зброя Золото Зомбі Квіти Кольорові ігри Кольорові блоки Комахи Кораблі Коридори Космос Лікарня Лінії Літаки Лабіринти Лицарі Лодки Лучник Місто Магія Майбутнє Мафія Машини Медведі Механізми Монстри Мурашки На спритність Навантажувач Оборона Образ Океан Онлайн ігри Острів Підривалки Пінгвіни Пірати Паркування Прості ігри Протистояння Птахи Пузирі Розвиток Рольові ігри Середньовіччя Смайлики Сніг Солдати Стрільба з лука Тактика Танки Танчики Територія Фентезі Фортеці Футбол Черепахи Черепашки-ніндзя Шарики Шутери

Кращі тактичні ігри

Тактика в представленні звичайної цивільної людини це схема нападу або схема обігравання противника на полі битви. Але це далеко не так, адже насправді тактика це один із складників військового мистецтва, який визначає схему і спосіб ведення бою підрозділами в різних ситуациях: у безпосередньому зіткненні з противники, з відсутність противника або просто на марші. Тактика присутня в самих різних підрозділах і родах військ. Тактика розробляється до полку, війська чисельність яких перевищує полк вже розробляють стратегію бою, який ведеться на дуже великих територіях. Тактика буває як на суші, так і на морі і навіть в повітрі. Включає вивчення, підготовку в безпосереднє ведення бойових дій. Тактика знаходиться в підпорядкуванні оперативному мистецтву і військовій стратегії. На місцевості тактика визначає її захисні властивості, а саме це прохідність, прострілюваність, маскування і можливості огляду. Від розвитку тактика і вивченої нею всіх підрозділів військ залежить успіх проведення будь-якої військової дії. Інакше із-за слабких тактичних знань і непідготовленості особового складу на полі бою може бути величезний відсоток втрат того ж особового складу. На засвоєння тактика приділяється величезна кількість часу в підготовці бойових офіцерів, інакше від них залежить тактично правильна бойова операція. Існує багато різних типів і родів військ і лише тактика уміє їх поєднувати в єдиному бойовому механізмі.

У багатьох онлайн іграх потрібна добре підготовлена тактика для проведення тієї або іншої бойової дії. Майже в кожній грі військового характеру має бути розроблена хороша тактична схема бою і навіть якщо її немає, то мають бути покладені основи правильного ведення бою. Ігри в основі яких покладені бойові дії і військова стратегія добре розвивають розуміння ситуації, що відбувається, і швидкий пошук вирішення виникших проблем. Такі ігри також добре готують і розвивають математичне мислення. Граємо в тактичні ігри і знаходимо нове для себе, а також вчимося швидко створювати нові дороги вирішення старих проблем.