Ігри для дівчаток Cутінки

Коли вийшов фільм «Сутінки» у нього з`явилося стільки фанатів, що вони зажадали продовження фільму, бо не хотілося розлучатися з улюбленими героями. І тоді розробники онлайн ігор зважилися на створення ігор Сутінки. Ці ігри вийшли настільки якісними, що вони стали не повтором фільму, а доповненням до нього. Якщо фільм «Сутінки» вам дуже подобається, вам обов`язково потрібно пограти в ці ігри. Ви не зможете в них не грати.

Ми зібрали в спеціальному відділі всі варіанти ігор Сутінки. Вибираючи гру, приготуйтеся до того, що просто пробігти її ви не зможете. Доведеться грунтовно напружити мозок. Чудова можливість ще раз побачити своїх героїв і разом з цим потренувати додатково пам`ять і розвинути своє мислення. Деякі загадки в цих іграх по-справжньому складні і важко вирішувані.

Вам потрібно буде згадати весь фільм, або навіть, може бути, ще раз переглянути його, щоб у змаганнях з друзями ви могли перемогти. Вам потрібні будуть знання про фільм, щоб розгадати загадки. Разом з розробниками ігор працювали і автори книги, і якщо ви ще не грали в ігри Сутінки, вам навіть уявити важко, наскільки вона цікава. Програючи різні міні-ігри, ви переживете з головними героями найважливіші моменти їхнього життя, ви допоможете їм у подоланні проблем.

У вас є можливість отримувати бонуси, які вас зачарують. Це ролики, де ви побачите кадри, що не потрапили у фільм. Пройшовши всі рівні гри і найскладніший режим, вас чекає сюрприз. Не потрібно вам знати, який сюрприз, щоб отримати справжнє задоволення від його отримання.

Особливості ігор в тому, що ви побачите у вигляді бонусу кадри, вирізані з фільму. Оформлення ігор дуже приємне і реальне. Протягом всієї гри вам буде здаватися, що ви перебуваєте там, разом з героями, по-справжньому. Сюжет ігор настільки захоплює, що відірватися від них просто не реально. Дуже складні і при цьому цікаві загадки, які вам потрібно вирішити протягом гри. Ви зможете переглянути найцікавіші моменти з фільму. І звичайно, головна особливість в сюрприз, що очікує вас після проходження самого складного рівня.

Для юних дівчаток, які дуже полюбили Беллу, і закохані в молодого вампіра Едварда, буде можливість вибрати ігри одягалки. У них можна нарядити своїх улюблених героїв, створити їм новий імідж.

З іграми Сутінки у вас з`являється можливість не розлучатися з героями улюбленого вами фільму.