Ігри готуємо суші

Не так давно, просто таки увірвалося в наше життя, на наші кухні східна страва під назвою суші. Зараз суші багато людей просто обожнюють, а багато хто залишається до нього байдужими. У чому ж секрет? Чому цю страва набрала таку величезну популярність? А все дуже просто. Популярність до суші прийшла через його дивовижний смак, риба вельми гармонійно поєднується з рисом, а спеціальні додавання спецій підкреслюють цей смак. Також всього невеликою порцією можна відмінно наїсться і цього вистачить для тривалої працездатності. До того ж суші це страва, якя дозволяє експериментувати в широких межах. Туди можна додавати якісь традиційні для нашого регіону овочі, використовувати замість риби інші морські делікатеси або навіть м`ясо звичайних тварин. Суші підуть відмінно і з пивом і з чаєм, тут немає абсолютно ніяких обмежень.

Суші їдять не просто так, як звичайну їжу, яку ми звикли готувати. Для цього використовують спеціальні китайські палички, якими беруть шматочок порізаного рола. Суші готують в ролах, які скачують за допомогою спеціальної гнучкої дерев`яної дошки. Після чого роли розрізають так, щоб вийшло багато маленьких шматочків, ці шматочки повинні мати такі розміри, щоб людина могла за один раз взяти їх в рот і прожувати. Перед тим як брати в рот суші варто умокнути в спеціальний соєвий соус, який надає вишуканого смаку цій страві. Якщо Ви збираєтеся змінювати різні по своїй начинці роли, то слід між ними з`їсти імбирьний листочок, який перебиває смак попереднього рола.

На даний момент суші можна знайти де завгодно. Існує десятки спеціальних суші барів. Також є кафешки з широким асортиментом страв, серед яких можна знайти і суші. Також їх можна купити в маленьких рундуках, де швидко при Вас їх приготують. Є готові заморожені суші, які продаються в супермаркетах. Вам варто тільки їх розпакувати і вперед насолоджуватися.

Звичайно ж, що суші можна приготувати і в домашніх умовах. Хоча це вимагає певних навичок, але можна досить швидко освоїти техніку приготування. Також для цього потрібно спеціальна дощечка і різні інгредієнти, які використовуються в процесі приготування. До того ж, якщо Ви готуєте дома, то можна як начинку використовувати все, що Ви порахуєте їстівним. І ці суші будуть безпечними, адже Ви знаєте, що туди клали і самі відповідаєте за їх якість.

У флеш іграх Ви зможете швидко освоїти техніку приготування суші. Побачити різні рецепти їх приготування, поекспериментувати у виборі інгредієнтів. А найголовніше зробити все це швидко і якісно, ​​крім того побачите безліч цікавих варіантів із чим можна приготувати цю смачну і поживну їжу.