Ігри супермен онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Супермен ігри безкоштовно грати онлайн

Всі чудово знають цього супер героя, який володіє нереальною фізичною силою та іншими фантастичними можливостями. Наприклад такими, як здатність літати в повітрі, бути не вбиваним від куль, мати блискавичну швидкість та багато чого іншого.

Образ даного героя був створений в однойменно голлівудському фільмі. Сюжет якого заснований на поганих хлопців і доброму супер чоловікові, який рятує світ від цих поганих хлопців. Сюжет фільму дуже цікавий і починається з того, як пара літніх людей у ​​яких не було дітей бачать падіння астероїда. Біля цього астероїда вони знаходять маленького хлопчика, який володіє великими силами, для них він був як дар Божий. Вони забирають його з собою і ростять як рідного. Цей хлопчик живе звичайним життям, навчається в школі вступає до університету, але він знає всю правду і те, що його колись відправили з його рідної планети, щоб врятувати його життя. Він закохується в одну дівчину, а лиходії хочуть, щоб супермен допомагав їм в їх злодіяння і викрадають його дівчину, ну і тут закручується все найцікавіше. Його супер сили завжди допомагають йому справитися з якимись труднощами, які підсовує йому доля. Але він не міг тільки пережити одного - це каменю з незвичного матеріалу, який було занесено з його рідної планети і бандити цим дуже вправно користуються.

Фільм став настільки популярним, що через деякий час був знятий серіал з такою ж назвою, де показується звичайне життя супермена. Він простий працівник в офісі і ніхто не знає, ким насправді він є. Але якщо десь у місті трапляється якась біда, то він тут же відправляється рятувати людей з того лиха. За сюжетом серіалу він теж закоханий в одну дівчину, але вона не знає, хто він насправді. В кінці фільму все стає явним і настає хеппі енд.

Крім серіалу був ще й знятий мультик. Якщо серіал і фільм були популярні, як серед дорослих, так і серед дітей, то мультик був ще більш затребуваний дитячою аудиторією. У мультику супермен був учасником ще більш фантастичних подій в яких захищав життя і гідність простих людей.

В онлайн іграх цей герой володіє такими ж здібностями, як і у фільмі. Грати таким героєм просто одна насолода, він легко справляється з будь-якими ворогами і будь-якою їх кількістю. Але він теж має деякі вади, які слід враховувати. Якби їх не було, то і грати було б зовсім не цікаво. Загалом починайте грати в фантастичні ігри, які зібрані під цією міткою і допомагайте суперменові перемагати сили зла, які хочуть завдати небаченої шкоди людству.