Ігри стрижки

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри для дівчаток стрижки та зачіски

Сьогодні багатьом з нас мода диктує нам як жити. Згідно модним віянням ми облагороджуємо наш будинок, одягаємося по моді, навіть хобі вибираємо по моді. І, звичайно, зачіски повинні бути тільки модними. Звичайно, живуть так не всі. У когось є особистий смак, і він робить так, як подобається йому. Але навіть такі люди прислухаються до того, що диктує мода.

Кажуть, що нова зачіска може повністю змінити людину. У вас є можливість перевірити це самому. Чи подобається вам створювати зачіски на голові у своїх подруг, придумувати нові, і завжди дивувати своїх знайомих і близьких своїм незвичайним виглядом? Тоді вам дуже сподобаються ігри Стрижки, де ви зможете повністю відпустити свою фантазію і робити найнеймовірніші речі.

У цих іграх, які ми підібрали для вас, ви станете перукарем, щоб створювати нові зачіски, вибирати новий колір для волосся і підбирати до своєї зачіски макіяж вашої клієнтки. Правда ж, цікаво?

Обравши для себе гру, ви опинитеся в своєму власному кабінеті, де знаходяться всі інструменти та матеріали для роботи перукаря. Тут і ножиці, і фен, і бігуді, і фарби самих різних кольорів, то є все необхідне. Перевіривши, чи все є для роботи, ви можете запрошувати клієнтку. Перш ніж почати змінювати її вигляд, вам потрібно дізнатися, чого хоче вона. Миєте їй волосся і починаєте творити. Ви фарбуєте їй волосся, стрижете, укладаєте. Головне, що в результаті ваша клієнтка повинна залишитися від вашої роботи в захваті.

Краса - це страшна сила. Нехай у нас у кожного своє бачення краси, але ви повинні відчути і бажання клієнта, і що їй найбільше підійде. Такі ігри дуже допоможуть вам дізнатися всі елементи і деталі роботи перукарні, в якій послідовності і яким чином потрібно робити те чи інше.

Не забувайте, що домовившись з клієнткою, що ви будете робити, все інше ви робите самі. Користуйтеся при роботі усіма необхідними інструментами. Вам знадобляться й ножиці, і заколки, і гребінця. Для управління грою вам потрібно просто користуватися мишею.

Ігри ці в основному зацікавлять дівчаток. Адже їм дуже хочеться бути завжди різною і завжди красивою. Але є чимало хлопчиків, яким теж дуже подобається заняття перукаря. Ігри стрижки та зачіски - дуже цікава і цікава категорія ігор, де можна проявити всю свою фантазію.