Ігри стрільба з лука

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри стрільба з лука

Стрільба з лука - це не проста стрілялка, де можна зарядити цілу обійму і стріляти навмання по мішені, може якась куля та й попаде. Коли стріляєш з лука, то потрібно враховувати багато різних факторів. А саме основні з факторів - це напрям вітру, швидкість вітру, вага стріли, парусність стріли. Якщо мішень по якій стріляють стоїть дуже далеко і стріла може не долетіти до неї, тоді потрібно стріляти з невеликим кутом і направляти стрілу вгору, таким чином вона зможе долетіти до цілі. Словом стріляти з лука, навіть якщо це всього лише онлайн ігри, всеодно не так просто як стріляти з вогнепальної зброї.

Щоб стати справжнім лучником, професіоналом по стрільбі з лука, потрібно дуже багато часу проводити в спеціальних тирах для стрільби стрілами з лука і арбалета. Такі тири існують, хоч і в меншій кількості ніж тири для вогнепальної стрільби. А ось в онлайн іграх можна настрілятися з луку вдосталь і повною мірою освоїти це ремесло, хобі і розвагу.

Зібрано велику кількість ігор в яких можна освоїти різні способи стрільби з лука. Тут Вам не доведеться тільки легко наводити приціл і натискати на кнопку запуску стріли. Іноді, щоб нормально прицілитися доведеться докласти не мало зусиль, а саме розрахувати дальність польоту стріли, вибрати кут стрільби, розрахувати силу натягнення нитки на луку, можливо підібрати стрілу з якоюсь певною вагою. Крім того, мішень може відігравати значну роль у Вашому попаданні. Можуть представлятися прості мішені у вигляді кіл по яким відносно легко цілиться, якщо вони, до того ж, поставлені на невеликій відстані. А є досить складні мішені, які ставляться на великій відстані. Є динамічні мішені, які постійно перебувають у русі і щоб по них попасти доведеться гарненько сконцентруватися. У деяких іграх Вам доведеться стріляти не по мішенях, а по живим людям, з якогось війська, наприклад, яке наближається до Вашої фортеці. Дуже часто лук доведеться використовувати для оборони проти живих мерців зомбі. Щоб ліквідувати зомбі Вам доведеться випустити не одну стрілу в їх тіло.

Лук був відмінною зброєю в середні століття і древні, але з винаходом вогнепальної зброї швидко втратив свою популярність. Хоча зараз інтерес до цієї зброї набирає нову хвилю і багато людей купують аматорські луки, щоб просто постріляти десь на природі легкими стрілами. Насолодиться польотом стріли в повітрі, її плавністю рухів. Це можна буде зробити і в онлайн іграх, які представлені в цьому розділі.