Страшні ігри

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри страшні також відносяться до категорій

Gravity Defied Іграшки Ігри для дітей 5 років Ігри на увагу Інопланетяни Автомобілі Арена Бігалки Битви Бросалки Будинок Віруси Вежі Влучність Втеча Герої Гонки на джипах Гонки на мотоциклах Діти Дайвінг Дизайн Дорогоцінності Дракони Екшн Жуки Загадки Замки Запам`яталки Захист Збиралки Знайди відмінності Знайди предмети Знайти вихід Зомбі Казки Квести Кораблі Коридори Космічні ігри Космос Красуні Лицарі Місто Магія Магазин Мода Модні ігри Монстри Море Мотоцикли Ніндзя Ніч На спритність Невидимка Новорічні ігри Оборона Одяг Офіс Підземелля Пірати Пазли Пенальті Поїзда Подарунки Подорожі Полювання Пошук предметів Привиди Пригалки Різдво Рейнджери Рибки Руйнування Сімпсони Санта Клаус Скубі-Ду Снайпер Стиль Стрілялки для хлопчиків Страшилки Страшні ігри Тактика Тир Торт Уважність Фарби Ферма Футбол Хелловін Черв`яки Школа Шукалки Шукати предмети Шутери

Ігри найстрашніші

Навіщо придумують фільми жахів, адже з них не посмієшся, як з комедії, не отримаєш задоволення від стрільби і погоні, як у бойовиках, а навпаки, весь фільм проходить в напрузі, доводиться постійно чекати якогось несподіваного моменту, від якого потім тільки приходиш в переляк. Але, не дивлячись на цю напругу, фільми жахів користуються величезною популярністю, особливо серед дітей та підлітків. Тільки цій категорії людей, в кайф дивитися, як головні герої переживають важкі події і які вони демонструють емоції при цьому. Їм подобається дивитися і самим лякатися від подій, в цьому фільмі.

Крім фільмів жахів, існують ще й страшні онлайн ігри, в яких теж можна отримати неймовірну кількість жахливих емоцій. Тут гравцеві доводиться постійно перебувати в зосередженому стані і чекати, чекати, коли з якогось кута з`явитися монстр і буде бігти на нього з сокирою або іншою холодною зброєю. Всі фільми жахів, а також страшні ігри можна поділити на кілька категорій, по тому, яким же чином вони лякають глядача. Одні з них беруть своїм сюжетом, який розповідає про страшну історію. Ця історія могла бути раніше чи відбувається в даний момент часу. Глядач весь фільм або всю гру чекає розв`язки конкретної історії і зрештою, може або розчаруватися або зрадіти закінченню. Інші жахи можуть брати глядача за живе неймовірними подіями і спецефектами, які показуються. Тут вже набагато простіше фантазувати, на відміну від придумування довгих хитромудрих історій. Коли справа стосується спецефектів, то все навантаження лягає на плечі аніматорів і на роботу над комп`ютерною графікою. Чим більш реалістично показані події, тим страшнішими вони здаватимуться. Одні люди боятися крові і коли її у фільмі використовують багато і вона виглядає, як справжня, а не як кетчуп, то це дійсно страшно. Хтось може боятися екзотичних тварин, таких як змій, павуків або навіть ящірок, саме від виду цих істот вони приходять в жах. Комусь здаються страшними вигадані істоти, які полюють на людей, так що тут доводиться авторам включати свою фантазію на максимум. Але, напевно, найчастіше вживається тема про маніяків, які ловлять людей. Ці маніяки можуть бути, як у фільмах, так і в онлайн іграх і якщо Ви їх по-справжньому боїтеся і любите такі страшилки, тоді тут Ви зможете знайти деякі ігри з даною темою. Крім цього представлено багато інших дійсно страшних ігор, в які іноді навіть самому страшно грати. Якщо хочете полоскотати собі нерви, тоді це те, що потрібно.