Ігри страшилки онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Безкоштовні ігри страшилки також відносяться до категорій

Winx Їжа Інопланетяни Інтерєр Автомобілі Акули Бігалки Бейсбол Бен 10 Битви Будинок Вінкс Вінкс клуб Вінкс одягалки Веселі ігри Вечірки Вихованці Втеча Гардероб Герої Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на вантажівках Гонки на джипах Гонки на мотоциклах Дизайн Дискотека Доктор Експедиції Екшн Запам`яталки Захист Зброя Знайди відмінності Знайти вихід Зомбі Зума Картинки Квести Космічні ігри Космос Кубики Кулінарія Лінії Лабіринти для дітей Лицарі Лучник М`ячик Місто Магія Маджонг Маріо Медведі Модні ігри Монстри Ніч На спритність Напої Наука Оборона Образ Обслуговування Одяг Онлайн ігри Підземелля Пазли Паркур Перевдягалки Повар Подорожі Полювання Поцілунок Пошук предметів Привиди Пригалки Ресторан Ретро ігри Руйнування Свята Скубі-Ду Старі ігри Стиль Стрілялки для хлопчиків Страшилки Страшні ігри Стрибки Тир Три в ряд Уважність Хелловін Школа монстрів Хай Шоколад Шукалки Шукати предмети Шутери

Ігри онлайн страшилки

Більшість дітей і дорослих люблять такий специфічний жанр розваг як жахи і різні страшилки від яких можна отримати величезну масу незабутніх емоцій, які можуть розганяти кров в наших жилах і отримати величезну дозу адреналіну. Головною метою будь-якої страшилки - злякати слухача або спостерігача, щоб у нього сталося сильне збудження нервової системи або просто завести його в стан переляку, створити напружену атмосфера відчуття реальності.

Страшилки в класичному своєму вигляді є розповідями і короткими історіями, які найчастіше усно передаються один одному. У наш час вони теж зберегли своє місце у фольклорі, але стали більш адаптовані під сучасну дитину, яка більше живе на віртуальному світі. Дуже широко представлені страшилки і різні жахи в кінематографі, існує декілька жанрів кіно в яких люди можуть випробувати свої нерви, а саме це в жахах, трилерах. Жахи з`явилися ще з самим зародженням кінематографа як такого. І дана сфера активно розвивається і у наш час, створюється маси фільмів в яких застосовуються сучасні технології по створенню спеціальних ефектів від яких глядачі приходять ще в більший жах.

Найчастіше страшилки мають своїх типових героїв, яких так сильно бояться діти та і дорослі. Це в першу чергу різні перевертні, зомбі, монстри, людоїди і інші істоти невизначеної природи. Так само часто страшилки засновані на якихось маніяках, які постійно шукають нові жертви. Такий вид страхіть частіше всього супроводить підлітків, оскільки вони вже перестали вірити в різних відьом і перевертнів і тепер їх лякають найчастіше саме маніяки. Існує цікавий вид страшилок як комедійні жахи. Найчастіше ці комедії засновані на чорному гуморі і пародіях на справжні жахи. Такі комедії можуть одночасно і смішити і лякати, що є досить екзотичним поєднанням.

Ігор із страшилками існує велика кількість і найчастіше це ігри з різними зомбі, мерцями, монстрами і іншими не існуючими персонажами. У таких іграх найчастіше доведеться битися з цими монстрами чи ж просто намагатися від них втекти. Є ігри, які намагаються злякати гравця іншими способами, а їх, повірте, дуже багато. Ці ігри користуються хорошою популярністю серед дітей різних віків. Дорослі люди теж люблять в них грати, вірячи в те, що їх вже не налякають. У такі ігри інколи навіть корисно грати, щоб якось пожвавитися. Але якщо дитя дійсно дуже чогось боїться, то цим не варто зловживати, адже психіка у дітей крихка і ще не сформована повністю, по цьому це слід враховувати у виборі гри.