Старі ігри онлайн

Відсортовано по: Даті Популярності Рейтингу

Ігри старі онлайн також відносяться до категорій

3D ігри 3D головоломки Angry Birds BMX Gravity Defied Ігри для дітей 3-х років Ігри для дітей 5 років Ігри для дітей 7 років Ігри про тварин Їжа Інопланетяни Автомобілі Арена Бігалки Бігати й стрибати Барбі одягалки Битви Блоки Бомби Боулінг Бродилки для хлопчиків Бросалки Будівництво Відпочинок Війни Велосипеди Вертольоти Веселі ігри Взривалки Влучність Вогонь і вода Вода Гармати Герої Гонки для дівчаток Гонки для хлопчиків Гонки з перешкодами Гонки на автомобілях Гонки на машинах Гонки на мотоциклах Гонки на тракторах Дінозаври Денді ігри Джунглі Дитячі гонки Дороги Дракони Екстрим Екшн Жаби Жуки Запускалки Збиралки Зброя Змагання Знайти вихід Картинки Карточні ігри Квести Кольорові блоки Комахи Контра Кораблі Космічні ігри Космос Кубики Лабіринти Лодки Ляльки М`ячик Маріо Монстри Морські ігри Мотоцикли Ніндзя На спритність Набивалки Настільні ігри Обслуговування Острів Пазли Пародія Angry Birds Перевдягалки Пересування предметів Подорожі Покер Полювання Пригалки Принцеси Прості ігри Птахи Пузирі Реакція Ресторан Ретро ігри Ролики Руйнування Рушниці Свята Скупчення Снайпер Сноуборд Сокобан Сонік Старі ігри Страшилки Стрибки Танчики Тетріс Тир Три в ряд Утікалки Фентезі Футбол Хелловін Черепахи Шарики Швидкісний спуск Швидкість Шоу Шутери Ящики

Старі ігри онлайн безкоштовно грати

Комп`ютерні ігри не стоять на місці, постійно створюються нові, більш складні ігри, які володіють кращою графікою, великим ігровим світом. Безсумнівно, на створення нових ігор, підштовхують величезні корпорації, саме повна комерціалізація всіх комп`ютерних і онлайн ігор. У гонитві за грошима, над кожною грою, яка з`являється на дисках, працює ціла команда програмістів, дизайнерів та інших ІТ-працівників. Над флеш іграми, працює менша кількість людей, але їх і створюється набагато більша кількість, ніж комп`ютерних ігор, які випускаються на окремих дисках, а останнім часом створюють такі ігри, що потрібно відразу декілька дисків, щоб помістити весь сюжет і той світ, над яким працювала пару років ціла корпорація.

Але, не дивлячись на величезну кількість нових, більш досконалих ігор, користуються величезною популярністю всі старі ігри, які були створені багато років тому. Всі старі ігри, можна розділити на кілька категорій. До першої категорії можна віднести ті ігри, які були створені, як настільні ігри. Такими є всі карткові, яких існує величезна кількість, випускають навіть цілі книги, де зібрані правила до всіх карткових ігор. Найпопулярнішою серед цих, напевно, можна сміливо назвати «Дурня», правила якого знають усі. Другою категорією, можуть бути всі ігри на свіжому повітрі, з ними діти починають знайомитися ще з раннього віку, коли грають зі своїми ровесниками десь у дворі. Але їх легко можна перенести і в умови дома або навіть квартири, якщо говорити про таку гру, як хованки. Наступною категорією старих розваг можна вважати перші ігри, створені для телевізійної приставки. Ті, хто народився раніше, повинні відмінно пам`ятати цей пристрій, який садило перед екранами телевізорів, не тільки велику кількість дітей, але і їх зір. До речі, Маріо, якого ми можемо бачити як героя багатьох флеш ігор, починав свою «кар`єру», саме з приставки. Такі ігри на нашому сайті відносяться до категорії Денді ігри. От після приставки, можна виділити категорію комп`ютерних ігор, до яких слід віднести такі давнину, як « Supaplex », « Doom », « Tetcolour » і багато інших, які вже важко знайти на просторах інтернету. Вже трохи пізніше з активним розвитком інтернету почали з`являтися перші ігри, створені в середовищі Flash, серед яких можна виділити такі давні, як « Fly », «Масяня» і деякі інші. Флеш ігри є більш сучасними, але, не дивлячись на це, всі ті ігри, які є настільними, в які діти грають на свіжому повітрі або використовують приставку, зараз створені в флеш версіях і представлені на даному ігровому порталі. В цій категорії Ви можете згадати щось зі старого або познайомитися з тим, чого навіть не бачили.