Гра солітер грати онлайн

Багато офісних працівників, поки мають вільну хвилинку, люблять грати в стандартні ігри операційної системи Віндовс. Причина того, що такі ігри не вимагають тривалих установок, досить вибрати її в панелі «Пуск» і відразу почати гру. Однією з таких ігор є солітер, довго не треба вчити правила, вони гранично зрозумілі, розкладати доведеться вже давно знайомі карти.

Сенс гри дуже простий, гравцеві потрібно скласти всі карти по масті в одну колоду починаючи з туза, який вважається за одиницю, і закінчити потрібно королем, як найвищою картою. Для гри використовуються 52 карти, тобто повна колода, разом з двійками, трійками, четвірками і п`ятірками. Початок гри починається з того, що вся колода карт розкладена в 8 колонок, тобто в кожній колонці по 7 або по 6 карт. У кожній окремій партії колода розкладається хаотичним чином, комп`ютер сам комбінує довільний порядок, повторення можливі, тільки раз на 100000 партій. Трохи вище на ігровому полі знаходиться 8 порожніх осередків. У чотири з цих осередків потрібно класти карти по масті в зростаючому порядку, а ще чотири використовуються, як вільне місце, куди можна покласти карти, які ще не потрібні для використання. Буває таке, що гра заходить у глухий кут і створюється враження, що неможливо покласти всі карти в такому порядку, в цьому випадку потрібно повернути все у вихідну позицію і спробувати розкласти карти в іншому порядку. У грі йде відлік часу, тому Вам слід поспішати, чим швидше Ви зможете впоратися з поставленим завданням, тим більше очок можна буде отримати в результаті. Дана гра, це відмінна можливість відпочити від метушливої роботи і одночасно отримати деяку розминку для мозку, адже логічне мислення дуже сильно вітається.

Онлайн ігри також, як і стандартні ігри Windows не вимагають тривалих установок. Ви можете почати грати в будь-яку гру, яка Вам сподобалася вже через кілька секунд. Також представлена ​​велика кількість різних варіантів онлайн солітера. Кожна така гра буде відрізнятися від іншої колірними рішеннями, розташуванням ігрових майданчиків, а також рівнем складності. Якщо Ви не володієте великим досвідом, то можна вибрати для себе щось простіше. Хочете поскладніше - знайдуться й такі варіанти ігор. Радує те, що можна з легкістю підібрати не тільки колірні рішення, але і якісь тематичні фони, які зможуть Вас перенести або на жаркий пляж або ж в засніжені гори. Будь-який варіант буде легко доступний для Вас, варто лише трохи проглянути цей жанр.